У Луцьку жінка билася та кусала поліцейських

13 Липня 2016
Лучанка обрала оригінальний спосіб оборони своєї власності. Під час демонтажу гаража, який стояв без необхідних документів, жінка, яка назвалась власницею споруди, почала битися з поліцейськими, кусатися та заявляти, нібито її поливають бензином. Конфлікт тривав понад п’ять годин.

Про ситуацію, що виникла, Департамент Мінуципально Поліції Луцької міськради розповів на своїй офіційній сторінці у Facebook:

«ЖАХ ДЕМОНТАЖУ!!! Перетин вулиці Мазепи, 4 та вулиці Куйбишева. Демонтаж триває 5-ту годину. Працівники департаменту, патрульної поліції, слідчооперативна група.

Учасник АТО, що не мешкає за даною адресою (мешкає на вул. Кравчука) просто взяв у рюкзак АКМ калібру 7.62... Просто відкрито заявив, що стрілятиме на ураження, начебто захищаючи право власності, якого не має. Гараж стоїть без правоустановчих документів, без дозволів (було рішення термін якого закінчився 2003 році, тимчасовий дозвіл).

Мотивуючи наявним дозволом на носіння та зберігання зброї, та статусом члена АТО людина може вести в цій країні виявляється прямі погрози... Цікаво, а є параметри носіння зброї? Чи можна її носити у звичному рюкзачкові з полотна????

Пані яка заявляла, що є власником даної конструкції, втрачала свідомість, билася, кусалася, заявляла, що її поливають бензином, лягала під техніку. Через 5 годин погодилась, що демонтаж законний...».

Окрім того, як зазначено в дописі Муніципальної Поліції, чинився тиск з боку одного депутата Луцької міської ради, лунали погрози та особисті образи.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter