У Ковелі розгорівся гучний скандал через мопса, який сходив «по-великому»

10 Липня 2022

У Ковелі домашній мопс сходив «по-великому» на траву біля тротуару. Помітивши це, одна з перехожих зробила зауваження господарці собаки й порадила їй прибрати за своїм улюбленцем.

Між сторонами виникла словесна перепалка, яка закінчилася викликом працівників поліції, пише «Ковель media».

Протягом дня до видання надійшли два листи, в яких сторони конфлікту описують різні варіанти розвитку подій.

«Я за те, щоб місто Ковель процвітало і ставало кращим з кожним днем, але сьогодні жінка не захотіла прибирати після своєї собаки! Хамовито себе вела, виривала телефон, сказала, що Ковель не такий, як місто в Європі, що вона тільки з Польщі повернулась і в Ковелі немає смітників для фекалій собак і пакетів. Тому прибирати вона не буде!

Вона викликала поліцію і звинувачувала мене в тому, що я не мала право її знімати, натомість поліція визнала неправою її. Завтра я ще піду і завершу цю справу, щоб вона заплатила штраф. Але також хотілось зробити її відомою, щоб люди розуміли і знали агресивну людину, і що Ковель ще краще Європи!!!!!! І тут дотримуються законів!», – пише жінка, яка зробила зауваження з приводу собачих фекалій.

Інший лист написала донька власниці собаки. Вона теж просить журналістів розголошення цієї історії.

«Сьогодні моя мама гуляла з собакою породи мопс. Собака сходила в туалет за великим. На неї з-заду почали напади двоє молодих людей, кричати, щоб моя мама забрала "какашкі" собаки. Ми наразі проживаємо в Європі і, повірте, знаємо як треба поводити себе після того як собака іде в туалет.

Вони почали знімати маму на відео, після того як моя мама почала возмущатись, вони почали кричати, що вона п’яна і дали їй по обличчю, поліція нічим не допомогла, сказали тільки, що собака породи мопс має ходити в наморднику», – зазначає донька власниці собаки.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter