«Трясця, потрібно було на клей приклеїти ці огризки»: як працює флористика на «Ювілейному»

28 Лютого 2019

Луцька бізнес-тренерка Людмила Пенцак стала свідкою конфлікту між продавчинею квітів та покупцем. Ситуацію жінка описала в своїй рубриці «В ТОП-і» на персональному сайті. Щоразу Людмила Пенцак у випуску рубрики описує позитивне та негативне враження від роботи бізнесів в Луцьку. Обурила бізнес-тренерку поведінка продавчині квітів на «Ювілейному», Людмила назвала таку торгівлю шахрайством.

Ситуація детально описана в блозі:

«Мені навіть важко назвати цю локацію. Ну, як то пишуть — No name. Хоча з розповіді та фото ви зрозумієте, про що та про кого мова.


Отже, як то кажуть, «на Ювілейному» розташовані квіткові крамниці: там і живі квіти і квіткові композиції. Навпроти них — кафе, про яке ми вже згадували і неодноразово.

Так от, сидимо ми в цьому кафе: я і координаторка моїх бізнес-сніданків Лєна, обговорюємо робочі питання. І раптом у моєї колеги, образно кажучи, лізуть очі на лоб. Прослідкувавши за поглядом, крізь панорамні вікна, бачу таке!!!

Реаліті «За склом», не інакше. Досить кремезний чоловік, придбав готовий букет у квіткарки та відійшов, ну від сили на два кроки. Він опустив квіти бутонами донизу і, хоп — з з нього одразу випало дві квітки. Здивований чоловік «тріпнув» букетом сильнішне — і з нього висипалося ще кілька квіток, стебельця яких мали не більше 7-ми см. Тобто вдома букет навряд чи дожив до наступного дня, оскільки стебла до води і не торкалися б.

Розгніваний чоловік доволі рішуче і трохи агресивно почав вимагати свої кошти назад та ще й шпурнув цей «шедевр флористики» квіткарці в обличчя.

Ми погано чули подробиці цієї вуличної драми… Але коли вже пристрасті вляглися та обурений чоловік пішов, продавчиня квітів промовила коронну фразу: «Трясця, потрібно було на клей приклеїти ці огризки, а не просто повставляти».

Люди добрі! Це і є висновок? Це просто шахрайство!

Людина купила букет, певно на подарунок комусь, щоб милувався хтось і згадував про приємне, хоча б кілька днів. А не до вечора. А замість висновку, що так робити не варто – такі слова! Хоча, як то кажуть, нічого особистого, просто бізнес».

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter