Скандал у «Львівській майстерні шоколаду» у Луцьку: хто винен

05 Березня 2016

Лучанка з ім’ям у Facebook Мирослава Миколаївна нещодавно розповіла про неприємну ситуацію, що сталась у луцькому закладі мережі «Львівська майстерня шоколаду», що знаходиться на проспекті Волі й працює за франчайзингом.

Жінка каже, що у кафе обважують клієнтів. «...ми вирішили взяти якусь там шоколадну панакоту. Дві порції. Одна порція коштує 18 грн і важить 170 грамів, – розповідає користувачка Facebook. – Поки ми собі розмовляли, офіціант приніс панакоту. Вона здалася мені підозріло маленькою. Зануда, що живе в мені, шепнула – переваж! І я переважила».

Виявилось, що порція важить менше, аніж заявлено у меню. «В порції було 140 грамів. Тобто на двох наших порціях заклад «зекономив» 60 грамів. А це – майже 20%. Вживаючи слово «заклад» я маю на увазі того підприємця, який навіть не визнав свою провину. Більше того, в тому «закладі» чомусь є дві книги відгуків. Признаюсь, коли я це побачила – зрозуміла, що доводити щось власнику закладу і персоналу не варто. Ніхто нічого не зрозуміє, – обурюється жінка –

Тільки шкода дівчину-бармена, яка плакала, бо чомусь виявилася винуватою в тому, що порція надто мала. Адже бармен не готує. Кухар (яка готує) просто усміхалась. Офіціанти мовчали. Власниця нервувала. Мені було гидко.

Ну чому, блін, завжди так? Ну чому ніхто не покладе мені в тарілку на 20% більше? Ну чому ніхто не зробить мені сюрприз, зробивши знижку на 20% в чеку? Я ж чесно сплачую справжні гроші і навіть часом залишаю «на чай» офіціанту».

Вчора в обідню пору мене чоловік запросив у "львівську майстерню шоколаду", що на пр.Волі. Ми періодично туди заходимо п...

Опубліковано Мирославою Миколаївною 3 березень 2016 р.


«Таблоїд Волині» звернувся за коментарем до керівників луцького закладу та надіслав інформаційний запит у до мережі «Львівська майстерня шоколаду».

Директор луцької кав’ярні Валентин Скуба офіційних коментарів давати не захотів, однак зазначив, що заклад працює за затвердженими стандартами й технологією приготування страв, меню також видруковував франчайзер.

У відділі франчайзингу мережі нам повідомили, що відповідальність за вихід страв та виконання стандартів обслуговування лежить на керівництві закладу франчайзингового партнерства. У відповіді на інформаційний запит мережа також перепрошує відвідувачку закладу.

«Просимо вибачення за прикрий інцидент, котрий трапився при відвідуванні нашого закладу. Дякуємо за Вашу небайдужість, яка допомогла нам виявити та усунути прикру технологічну помилку, що мала місце при приготуванні десерту, який було Вами замовлено. Ще раз просимо вибачення за зіпсований настрій та запрошуємо відвідати наш заклад у зручний для Вас час за наш рахунок», – йдеться у відповіді.

[caption]

Той самий скандальний десерт «Пана кота» [/caption]

Також у листі йдеться про те, що луцькому франчайзі загрожують санкції. «У випадку якщо партнер (франчайзі) не виконує стандарти приготування страв та сервісу, які діють у мережі на всій території України, в короткі строки будуть вжиті відповідні дії та санкції зі сторони нас як франчайзера», – стверджують власники торгової марки.

Разом з тим, вони зазначають, що подібних проблем раніше не виникало: «За час існування та співпраці з партнерами ­франчайзі у місті Луцьку порушень стандартів мережі «Львівська майстерня моколаду» раніше не було зафіксовано і загалом ми отримуємо вдячні та позитивні відгуки про діяльність закладу в цьому місті. Сподіваємось, що даний інцидент був виключенням, в жодному випадку не був навмисним та в майбутньому не повториться».

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

0

Читати ще

Коментарі

Real cc

Гарно вибачились, а не почали

Мазурок

Хай ще приберуть свої столи і

777

а чому не пояснили дві книги

шок

гівно заклад

Nadiy

це точно гівно,а не заклад..

Відвідувачка

Офіціанти мені завжди

Ігор

Заклад низького рівня, все

віктор

Особливо сподобалось "і

Лучанин

Це вони так фігури Лучанок

Ірина

"Порушень стандартів не було"

Mila

Молодець, що вiдстояла своï

Лучанка

У "Шоколадні" смачним

Олена

Незнаю за якими стандартами

Анонім

У закладі все несмачне, ціни

Анонім

У Бровіна теж часом подають

Я

Ця "якась панакота" хоч

Анонім

Ох, какие вы требовательные,

Я

Так "тірамісу в банке" мені

Я

перепрошую за помилку в

Андрій

В Скуби все гі...но,таке саме

олег

це точно.....

Пхааа

Ви хворе суспільство))) а

Анонім

"без порад посторонніх."

ольга

Отримуєм те, що випромінюєм.

До Ольги

Якщо вам так подобається, щоб

Я

Що за дебільне висловлювання

Анонім

істеричка ти малолітня

Киянка

Це правда. Самі зізнаються.

Киянка

З цукерочкою... Яка цілком

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter