Що хочуть зробити з будинком офіцерів у Луцьку

19 Травня 2019

В ефірі телеканалу «Аверс» виступив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. Під час ефіру програми «Відкрита влада. Область» від 16 травня його запитали про подальшу долю Будинку офіцерів, що в Луцьку на вулиці Винниченка.

«Я спілкувався і з Божидарніком, коли він був живий, і спілкувався з Савчуком про те, щоб забрати на баланс міста. У мене була ідея там зробити музей на цьому місці, тому що сам будинок він вже в такому стані, що його треба, просто, збудувати в такому самому стилі з такими самими фасадами. Великий гарний музей, де можна виставляти картини, скульптури, тому що краєзнавчий музей сьогодні до цього не придатний. Це не є архітектурна пам’ятка. Але Божидарнік тоді ще не до кінця оформив, а сьогоднішній ректор – у нього якесь інше бачення. Я не переконаний, що міська влада може, просто, забрати цей об’єкт», – сказав Ігор Палиця.

Тож яке «інше бачення» у ректора Луцького НТУ Петра Савчука запитав «Таблоїд Волині»:

«Те, що можна знести будівлю та збудувати на її місці нову – чистої води маніпуляції. Адже Будинок офіцерів має культурну цінність, крім реконструкції він вимагає ще й реставрації, згідно з усіма нормами. Я звертався з своїми ідеями і до Обласної, і до Міської рад. Університет бачить там майданчик для культурних та бізнес-проектів, у яких зможуть брати участь і містяни. Ми зацікавлені і в залученні інвесторів, проте не можемо цього зробити, поки приміщення належить ЛНТУ, а земля – не належить. Рішення про передачу землі університету максимально затягують. Зрозумійте, що будинок офіцерів має неабияку цінність і для студентів. Ми готові вислухати всі ідеї та пропозиції представників влади, але треба розуміти, що поки земля не належить університету, то ні грантів, ні інвесторів чекати не варто», – розповів Петро Савчук журналістам.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter