«Сесія, оплата»: волинський телеканал оприлюднив приватні записи Катерини Павлової. ВІДЕО

27 Лютого 2019

Працівниця інформаційного відділу Волинської ОДА запропонувала журналістам місцевого телеканалу прийти до неї додому та порпатися в брудній білизні. Катерина Павлова обурилася з відео програми «БлоGбастер», де крупним планом показали її особисті записи в блокноті. Катерина стверджує, що працівники «Аверсу» самовільно перебирали її речі та відкрили блокнот, а не просто випадково зняли записи.

Катерина надає послуги Волинській ОДА за цивільно-правовим договором, вона часто спілкується з журналістами, представляючи цю держустанову. Тож журналісти, перебуваючи в кабінеті, де спілкувалися з Катериною, відзняли на відео її персональні записи та оприлюднили їх в авторській програмі Наталки Поліщук.

«Друзі, раджу подалі триматися від працівників Аверсу! Сьогодні вони залізли в мої особисті речі, а завтра залізуть у ваші! Цей #ротСкабєєвой не гребує нічим! Влад Корнелюк, а це взагалі нормально залазити в мої особисті речі в той час, як я вийшла з кабінету? Може ви ще у моїй сумці рилися? Можу запросити додому показати брудну білизну! Вам же до такого опуститися, що два пальці (далі по тексту ви знаєте). А так, ще й премію отримаєте! Хто вас виховував? Батьки не вчили, що особистих речей без дозволу брати не можна? Хоча, до чого тут апелювати. Ні совісті, ні гідності, ні етики. #Аверспробитедно », – так Катерина Павлова відреагувала на випуск програми у Фейсбук.

В сюжеті телеканалу детально описали, як, за графіком, 21-річна Катерина проводить свій день. В графіку дівчини справи, що стосуються ОДА, флеш-моб, а також похід у спортзал та басейн, «брови». Два пункти в плані стосуються навчання: «університет (сесія, оплата)» та «оплата за навчання – 3661 грн». Не оминули увагою й запланований похід до лікаря-стоматолога.

Коментарі до відео різноманітні. Хтось пише, що журналісти вчинили неетично та «пробили дно», висвітлили приватні справи Катерини Павлової , інші ж підозрюють дівчину в корупції після пункту «сесія, оплата».

На ситуацію відреагувала представниця Інституту масової інформації у Волинській області Майя Голуб.

«На Волині треба дбати не лише про інтернет-безпеку, а про безпеку загалом. Якщо фішинговий лист ще не отримали, то хтось без дозволу може передивитись ваш записник та ще й показати це у відео всім! Тому дбати треба про те, щоб речі були у недоступному місці для інших.

Поширюю допис прес-секретаря голови Волинської ОДА Katya Pavlova. Телеканал «Аверс» без дозволу рився у її блокноті. На мою думку, це дуже низько отак нишпорити у чужому записнику, навіть, якщо дуже хочеться сенсації. Етика? Журналістські стандарти? Не чули?

Такі дії не припустимі в професійній журналістиці. І про етику... Нормальні журналісти не беруть без дозволу чужих речей. Це низько.

Навіть, якщо блокнот був відкритий й лежав на столі, то неетично використовувати інформацію звідти у сюжеті.

У відео на телеканалі «Аверс» показали, що Катерина записує не лише справи по роботі, а й приватні.

Також у відео присутній ейджизм. Там акцентують увагу на тому, що от як у 21 рік можна працювати у Волинській ОДА? А що дівчина у 20 років не повинна думати про кар'єру?

Якщо у журналістів є якісь питання до того чи були порушення у роботі, то інформація має бути доведена фактами, а не здогадками.», – написала еспертка.

Також Майя Голуб попросила відреагувати на ситуацію Олександра Бурмагіна, фахівця з «Платформи прав людини».

«Це порушення не тільки етики, можна говорити про неправомірне втручання в приватне життя. Адже, ознак суспільної значимості я тут не бачу. Навіщо було лізти а потім публікувати цю сторінку з блокноту?», – відповів у коментарях Олександр Бурмагін.0

Читати ще

Коментарі

Лдп

Розумниця, красуня! Це вам не носата...)))

е

<p>фу які ж вони *бануті на тому аверсі))))))))</p>

Мілка

Аверс це дно. Але таке враження, що весь великий канал тільки й працює на те, аби облити брудом 21-річну дівчину! Смішно, їй богу

ППЦ

ВАС ВЗАГАЛІ НЕ ХВИЛЮЄ, ЩО В ДЕРЖУСТАНОВІ ПРАЦЮЄ ЛЮДИНА, ЯКА НАВІТЬ НЕ МАЄ ОСВІТИ І ПЛАТИТЬ ХАБАРІ ЗА СЕСІЮ. ДІТИ, ЯКІ САМІ ВЧАТЬСЯ В 21 НА ДЕРЖСЛУЖБІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ.
ТО ВИХОДИТЬ, НЕУКОМ БУТИ ВИГІДНО, ЩЕ Й СЛАВИ ХАПНУТИ МОЖНА

Ярослав

Аверс є аверс...

До ппц

Спав би ти з відомим укропом теж би там сидів))

блін

І всі кинулись моралізаторством займатись, бо ж караул - викинули блокнот в відео. Всі "журналісти" кричать, що то не правда, що катя в басейн не ходить в робочий час (бо ж вона так сказала. - А як же ви , журналісти, так довіряєте всяким катям. де перевірка сказаного, щоб стверджувати це? (це ж один зі стандартів журналістики, нє?) І нікого незаангажованого не хвилює, що чувіха на держслужбі без вищої освіти. Там пище, що ніби то її найняли.. ахахаххаахахах. Цікаво, що не вміють дівчата з інформаційного відділу, що ОДА довелось залучати їм на допомогу такого "спеціалісста" - не то прес-секретар, не то працівник інформ-віділку, не блогєр!

Савченко

<p>аби цій дівиці взивати до совісті, то хай спочатку запитає в своєї совісті - чи це порядно влазити в чужу сім ю, і розбивати її. І тепер цей чоловік увечері, замість того щоб няньчитися своїми діткамИ...</p>

Фанат

Ну влазити в сім'ю чи не влазити, то такі речі чоловік, який такого не допустить, сам присіче.
А не =>(0)

до фаната

а ще кажуть " сучка не захоче, кобель не скоче")))

ЛУЧАНКА

Аверс-помийня яма.Не канал.а лайно.Працюють на замовлення.Гидко дивитися.УКоли вже прикриють цю кантору?

юрій

все дуже просто...жінка або розумна...або гарна...очевидно потрібно якусь д..ру ...на обкладинку -титул...повісити..щоби відволікала увагу від держиморд..

Ось так

Нащо ми панове, вчились в тих університетах, нащо ми торували собі шлях по кар єрним сходинкам???? Якщо можна було просто вертітися на шесту так, щоб тебе помітив старий пердун і створив під тебе робоче місце. А те, що немає досвіду і розуму і знань, так дівчата з інформаційного відділу витягнуть за неї її роботу

Ye

Ну і де "сувора й справедлива" іспекція Держпраці? Адже вони до істерики проти "цивільно-правових договорів" на підприємствах і фірмах. Доказуть, що за цивільно-правовим договором можна оформляти лише працівників типу підрядників для одноразових, конкретного обсягу, робіт, наприклад, поміняти вікна, відремонтувати двері, побілити стелю, чи там, якщо в іншій сфері, то приготувати їжу на фуршет, забезпечити культурну програму і т.д., провести роботу, отримати гроші і "до побачення", а офісним працівникам і всім іншим така форма оформлення - ні-ні -порушення. А тут виявляється в ОДА можна так.

PR

Відразу видно хто і звідки "дописувачі" :))) Хто вам сказав, що Павлова на державній службі? :) Аверс давав запит і їм відповіли і можете в кадрах перевірити, що вона не держслужбовець! Так що витріть монітори, а то заплювали повіривши "інформації" Аверсу :)))
P.S. Хоча не виключено, що то аверсята і коментують :)))

Так так

То вона не на державній службі, не у відділі інформаційному, працюєж по якомусь сумнівному договору за тисячу гривень, То що ж вона робить в ОДА? Так і не зрозуміло. І нахолєру їй цілий особистий кабінет і авто, якщо вона має вільне відвідування - теж не зрозуміло. І які конкрктно робочі обовязки виконує - теж не ясно. То що ж вона там робить? І чи платить податки?

Народ

я все розумію, але ж вона там по суті геть не треба .Дівчата з інформ відділу всеодно за неї всю роботу роблять ( Знаю, мені це особисто розказували). А зарплату їй платять нормальну і з бюджету області. Тому мене обурює, що за доступний губеру мінет на роботі має платити вся область у вигляді зарплати для цієї дівки!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter