«Розлучення вам через рік»: гучний скандал через феєрверк на весіллі  у Луцьку

13 Серпня 2018

Громадський активіст Сергій Рижков та волонтер волинської «Самооборони Майдану» та Олександр Ніколайчук прийшли на весілля, де після 22-ї години запускали феєрверк.

Скандал розгорівся 11 серпня у ресторації «Срібні лелеки».

Активісти зазначили, що вони завітали на свято для того, аби «привітати молоду пару» та розповісти їм про заборону запуску феєрверків, яка діє уже 4 роки. Під час цього Сергій Рижков емоційно кинув упаковку від піротехніки на святковий стіл, розкидавши столові прибори і побивши посуд.

Родичі молодої запевнили, що нічого не чули про таку заборону і просто хотіли влаштувати гучне весілля єдиній дочці.

Відеоролик активісти оприлюднили мережі, а думки лучан з природу інциденту розділилися на кілька таборів: когось обурили феєрверки в День жалоби, а хтось розкритикував поведінку «самооборонівців» у такий важливий для закоханої пари день.


1

Читати ще

Коментарі

123

Яка жорстокість. Виродки! Нащо псувати весілля!

І

Це повний маразм)
Молоді люди влаштували собі свято, готувались, хвилювались хотіли запам'ятати цей день на завжди. Вони мають на це право. А момент, що цей день співпав з днем жалоби, можливо не був врахований лише тому, це був емоційний день. І всі були схвильовані і раділи батьки за своїх дітей. Це не вкладається в голові. Робити те, що роблять активісти, це абсолютний маразм. Коли депутати, можновладці, керівники нашої держави відпочивають на неймовірно дорогих курортах, то ви ж не жбурляєте у них, нічого, бо знаєте що можете получити по шабці і сикотно. Проблема не в молодих людях, А проблема вище.
Просто активістам портрібно, щоб їх десь згадали.
Не з тим боретесь.
Хлопці, що гинуть не цього хочуть..

Небайдужий

Сумніваюсь, що на весіллі була хвилина мовчання за загиблими. До чого тут влада? Почніть з себе. Не могла трондя без феєрверку обійтися? Не знали що хлопців ховали? Не повірю. Мали б хоч краплина поваги.

І

Влада, це основний важіль, що спроможний зупинити те, що відбувається у нашій країні і лише вони перше джерело, того що зараз відбувається. Війна доводить до того, що уже між собою починається ненависть і призирство.
А люди хочуть жити, тому що невідомо що на нас чекає далі.
Зробіть зауваження, але не робіть розгром та побиття посуду.

Діна

Дивно, що не чули. Про цю заборону і пишуть давно, і говорять

???

"Два брата акробата" один який контрабандую возить часи, і громацькою діяльністю в кавичках псевдо патріота дупу свою прикриває; а другому пора жовту картку видати щоб люди не дивувались недоактивіст - іди займись чимось корисним.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter