Рожищенський мер скаржиться на міліцію, бо та ігнорує його «хабарництво»

11 Вересня 2015
Рожищенський суд задовольнив скаргу міського голови В’ячеслава Поліщука про бездіяльність співробітників РВ УМВС. Як заявляють активісти «Самооборони» Рожища, які не вірять у звинувачення мера в хабарництві, лист слідчий райвідділу міліції отримав іще 3 вересня, про що свідчить поштове повідомлення про отримання.

«Цю заяву не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На суді керівник слідчого відділу Сасовський пояснив, що її зареєстрували в журналі районного управління і перенаправили на розгляд в обласне управління міліції. Сталося це 7 вересня. Хоча, згідно із законами, заяву до ЄРДР необхідно внести протягом 24 годин від моменту подання», – розповіли активісти «Самооборони» журналістові «Вголос».

За їх словами, таке недбальство і зволікання слідчий пояснив тим, що до них надходить надто багато кореспонденції, а цей лист узагалі надійшов наприкінці робочого тижня у п’ятницю.

Так, суд вирішив задовольнити скаргу В’ячеслава Поліщука, а слідчих РВ УМВС України у Волинській області зобов’язав внести заяву до ЄРДР.
Нагадаємо, 13 серпня працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука, якому приписували вимагання хабара у розмірі 5 тис. грн. На захист мера виступили городяни, депутати, представники громадських організацій та активісти «Самооборони».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter