«Просто поступилася місцем»: із луцького тролейбуса вигнали дівчину

04 Червня 2020

Лучанку Марію Смик обізвали та вигнали із луцького тролейбуса після того, як вона поступилася місцем старшій пані. Дописом про це збентежена дівчина поділилися на сторінці у фейсбуці.

«Історія про те, як я стала курвою. А чьо нє? (Ну і позитивна світлина)

Заходжу в тролейбус, сідаю. Рушаємо. Потім поступаюся місцем жінці років п'ятдесяти, що наполегливо зависочіла наді мною. На інше сидіння вирішую не приземлюватись, щоб дистанціюватись від осіб, які не вважають свої носики складовими дихальної системи і маски носять лиш на роті. Стою. Стоїть ще один хлопець.

На наступній зупинці у тролейбус завалюється тьма людей пенсійного віку. Вони швиденько займають всі вільні місця. Виходить водій, починає кричати, мовляв треба спершу дивитись, чи є у тролейбусі місця, а потім заходити. Він урочисто оголошує, що ми не поїдемо, поки люди стоять. Ми з тим хлопцем стоїмо далі, бо зайшли явно раніше, ніж більшість тих, хто сидить.

Якщо на вас ніколи не кричав ВЕСЬ тролейбус, то уявити наступну картину вам може буде не так вже й легко...

Всі ті люди починають голосно (дуже!) кричати. Якась жінка викрикує нам з хлопцем "Сучари!" Решта підхоплює. Хлопця називають дебілом, мені кажуть, що я курва. Дбайливо цікавляться, чи я, бува, не сліпа, раз не бачу, що мені треба вийти і знову наголошують, що я курва і взагалі тьху на мене, тьху!

Я запитую у посивілого чоловіка, який кричить найзатятіше, чи не бентежить його те, що я стою, бо поступилась місцем, що він власними очима бачив. У відповідь пролунало тільки життєствердне "Виходь, курво!"

Я спокійно (принаймні, я старалась, щоб це було так) сказала, що дорослим людям мало б бути соромно за такі слова. І полинула ген-ген. Лиха як чорт. За хвильку з тролейбусу вилетів і хлопець.

Якщо людство колись вимре, то тільки від власного невігластва і незбагненної тупості. У мене все», – йдеться у дописі.

4

Читати ще

Коментарі

Серго

Що скажеш,не всі дурні ще вимерли,маю на увазі пенсійне совкове бидло,яке їздить на халяву,треба чи ні,цілими днями.Вам, дівчино, порада-ігноруте ,хочуть сидіти,на таксі нехай їздять.

Іван

По перше ти не зобов'язана поступатись місцем (і не нада ляля про виховання і вічливість тимбільше зараз не така ситуація щоб про це говорити), по друге завдання водія дотримуватись правил щоб скільки сидячих місць стільки і людей. І взагалі про яке поступання місцем може йти мова коли сказано скільки людей має бути в салоні тобто місця має вистачати кожному. Самі винні!

Лучанин

Ох попалися б мені такі пенсіонери, вийшли б разом з водієм...

Пасажир

А ще ідіоти ті хто ганяє на веліках по тротуарах

Марина - Пасажиру

А ще задовбали ті, хто ходить по велодоріжках!

Алекс

Дівчина проявила свою вихованість та людяність ,як її навчали в школі в сім'ї,- дала місце старшій людині ..пенсіонери це не оцінили ..та повелись як стадо колгоспної худоби ,людину обізвали курвою((..,слідуючий раз в подібній ситуації молоді люди вже не будуть такими шляхетними ,- свої місця залишати ..навіть якщо хтось буде на дворі здихати.....вже видно що цей світ помаленьку рухається в коронавірусну прірву.

Олег

В теперішній час (маю на увазі карантин) діє правило виживання, я особисто не поступаюся місцем (крім вагітних), бо знаю, що можу не доїхати до моєї зупинки.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter