П’яні випускники ліцею влаштували гучне святкування біля Луцька. ВІДЕО

02 Липня 2022

Під Луцьком випускники волинського військового ліцею влаштували гучний випускний з алкоголем, музикою та непристойними танцями. Відео зі святкування виклали 30 червня у мережу під назвою «Курсанти одного із місцевих військових вишів», проте наразі його вже встигли видалити, – повідомляє ІА «Конкурент».

Випускний підлітки влаштували в орендованому будинку у Богушівці, що неподалік Луцька. Гучна музика, багато алкоголю та непристойні танці.

Минуло кілька годин, і чимало людей у коментарях підтвердили, що це дійсно випускники військового ліцею. Серед коментаторів знайшлися і самі випускники.

Під час «п'яного» випускного молодь відірвалася на всі 100%. На відео видно, що неповнолітні підлітки під впливом алкоголю, ледве тримаються на ногах. кожен другий учасник вечірки непритомний. Напівоголені дівчата танцюють ледь не стриптиз і все це під гучну музику та ще й у військових фуражках.

Однак є й те, що просто обурює. Один із хлопців взяв до рук синьо-жовту стрічку та робив непристойні рухи нею.

Журналісти телеканалу «Конкурент TV» звернулися за коментарем до Волинського обласного військового ліцею. Ось що їм відповіли:

«В нас дійсно давали їм свідоцтва 21 червня. Лінійка відбулася об 11:00 годині. О 12:00 за дітей відповідають батьки. Тоді шукайте батьків хай дають коментар».

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter