«Не вбивайте синів»: волинянина обурила пісня відомого священника

15 Травня 2020

Священник храму Софії Київської, секретар-референт ПЦУ, волинянин Іван Сидор розкритикував за маніпуляції щодо російсько-української війни нову пісню зірки шоу «Голос країни», священника Олександра Клименка.

Дописом, супроводженим світлиною, де Каїн убиває Авеля, отець Іван поділився на сторінці у фейсбуці.

«Священник УПЦ Московського Патріархату Олександр Клименко, відомий участю в проекті "Голос Країни", заспівав і опублікував на своїй сторінці у Facebook пісню. Безперечно, в отця талант – чудовий голос, гарна мелодія, проникливі слова пісні: калиновий цвіт, босоноге дитинство, батьківське гніздечко... А ще трохи маніпуляції в умовах російсько-української війни на тему "адін народ":

"Не вбивайте синів,
Бо земля почорніє,
Бо нема ворогів – У Христі ми брати".

Тут варто зробити важливе уточнення. Дійсно, у Христі ми брати, але навіть Господь навчав, як він поставить одних братів по ліву сторону, а інших по праву – розділить овець від козлів, праведників від грішників, жертв від вбивць, каїнітів від нащадків Авеля:

"Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй і всі святі ангели з Ним, тоді сяде на престолі слави Своєї, і зберуться перед Ним усі народи; і відділить їх одних від одних, як пастир відділяє овець від козлів. І поставить овець праворуч Себе, а козлів – ліворуч. Тоді скаже Цар тим, які праворуч від Нього: прийдіть, благословенні Отця Мого, успадкуйте Царство, уготоване вам від створення світу... Тоді скаже й тим, які ліворуч від Нього: ідіть від Мене, прокляті, у вогонь вічний, уготований дияволу і ангелам його... І підуть ці на вічні муки, а праведники в життя вічне" (Мф. 25: 32-46).

Так, у Христі ми брати, а в житті – російський окупант вбиває наших братів-українців і захопив українську чорну землю», – йдеться у дописі.

Також отець Іван поділився відео на згадану пісню.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter