«Не спонукали до звільнення»: у Палаці культури Луцька відреагували на скарги екскерівника «Бешкетників»

03 Лютого 2023

У Палаці культури Луцька відреагували на допис-обурення Вадима Хаїнського про призначення на його посаду Ілляшенко Ірину Володимирівну.

На фейсбук-сторінці закладу повідомили, що Вадима не спонукали до звільнення, а кандидатура, яку він запропонував на посаду керівника колективу, не відповідає необхідним фаховим вимогам:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ХТОСЬ ІЗ КИМОСЬ ДОМОВИВСЯ»: ВАДИМ ХАЇНСЬКИЙ ПРО НОВУ КЕРІВНИЦЮ КОЛЕКТИВУ «БЕШКЕТНИКИ»

«Вадим Хаїнський прийняв особисте рішення написати заяву на звільнення з 16 січня 2023 р. Про звільнення повідомив ще в листопаді 2022 року, прийнявши рішення будувати кар’єру в коледжі культури і мистецтв та в театрі ляльок. Ніхто не спонукав Вадима до звільнення, а навпаки – заохочували морально та матеріально, обговорювали майбутнє колективу, дотепер чекали остаточних пропозицій від Вадима. Однак, кандидатура, запропонована Вадимом на посаду керівника колективу, на жаль, не відповідає необхідним фаховим вимогам. Алла Скрипічук, про яку згадано у коментарях, продовжує і надалі працювати керівником студії "Бешкетники" за цивільно-правовим договором. На сьогодні посада керівника зразкового аматорського колективу "Бешкетники" Палацу культури міста Луцька залишається вакантною.

Щодо колективу!!! Колектив не може довго залишатися без керівника. Діти, як і раніше, повинні мати можливість займатися творчістю. Тому, таке призначення найближчим часом повинно відбутися, якщо колектив залишається у Палаці культури! Учасники колективу (в цій ситуації – батьки, оскільки учасники діти) мають право вибору: залишатися в ПК з новим керівником чи ні. Зміна керівників та зміни у складі учасників колективів – природнє явище: діти підростають, переходять в інші колективи, втрачають інтерес до занять тощо, керівники ж часто роблять вибір на користь власних інтересів, в т.ч. кар’єри.

Звісно, дуже шкода втрачати колективи, до розвитку і становлення яких докладено чимало спільної праці працівників Палацу культури. Однак, на щастя, творчий процес триває! З’являються нові творчі люди, нові ідеї, колективи!

Щиро бажаємо Вадимові Хаїнському кар’єрного росту, творчої самореалізації, мудрості у прийнятті важливих рішень!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter