«Навісили» 10 тисяч: луцький депутат поскаржився на «Волиньгаз»

16 Вересня 2021

Депутат Луцької міськради Євгеній Ткачук поскаржився на борг за газ у 10 тисяч гривень, який помилково з’явився у його платіжці за комунальні послуги. У «Волиньгазі» його дружині пояснили, що це збій, який триватиме ще протягом декількох місяців. На аналогічну проблему скаржаться сотні лучан. Міський голова Ігор Поліщук доручив департаменту економічної політики зустрітися з представниками «Волиньгазу» та розв'язати цю проблему.

Про це пише «Zaxid.net».

Як зазначив депутат Луцької міськради Євгеній Ткачук на позачерговій сесії в четвер, 16 вересня, днями йому зателефонували з «Волиньгазу» та повідомили про борг.

«Сказали, що борг близько 10 тисяч. Моя дружина пішла вчора в «Волиньгаз». В мене автоматично з картки ПриватБанку щомісяця знімаються гроші за послуги, тобто, все платиться. На що вони дали відповідь: у нас зараз збої, ще будуть місяць-півтора збої, тому у всіх буде така ситуація», – пояснив депутат.

Зазначимо, що проблема із зарахуванням показників за газ триває у Луцьку з червня цього року. Зокрема, лучани скаржаться на те, що після подачі показників у платіжках з’являються суми, які не відповідають фактично спожитій кількості газу. Протягом літа у сервісному центрі «Волиньгазу» були величезні черги. У липні хтось навіть облив вхід до центру невідомою речовиною.

У «Волиньгазі» цю проблему пояснюють збоями в системі та радять сплачувати за газ лише ту суму, яка відповідає кількості фактично спожитих показників. Втім, луцький міський голова Ігор Поліщук дав протокольне доручення департаменту економічної політики провести зустріч з представниками «Волиньгазу» та спонукати їх швидше вирішити цю проблему.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter