«Як тепер жити в славному Лучеську»: міський голова «банить» лучан за критику

30 Березня 2021

Луцький міський голова Ігор Поліщук «викидає» в чорний список лучан, які критикують його.

Про це пишуть у фейсбуці, – пишуть на сайті «Громадське інтерактивне телебачення».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВСТАНОВИЛИ ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ТАБЛО. ФОТО

Громадський діяч Ігор Алєксєєв написав іронічний пост про те, що Ігор Поліщук заблокував його на своїй особистій фейсбук-сторінці.

Допис подаємо без змін:

«Сьогодні один з самих чорних днів за всю мою фейсбук-історію, дуже важка втрата й гіркота поразки... Висхідна зірка луцького політикуму, світла надія десятків містян й просто талановитий архіуправлінець Луцька, наглухо забанив мене на особистій сторінці ФБ...Таким чином Ігор Ігорович повністю позбавили мене рідкої насолоди читати його опуси про райдужні плани й перспективи, про перемоги, до яких він в більшості своїй не мав й немає жодного відношення й головне – обірвав останню нитку надії й хиткої онлайн-комунікації з ним. Хто ж тепер буде обіцяти мені й звично не виконувати, присвоювати собі чужі ідеї й плоди. Взагалі, як тепер жити в славному Лучеську і навіщо мені такий ФБ?!
Ігоре Ігоровичу, ви так чи інакше це прочитаєте, і я сподіваюсь, що колись таки усвідомите, що посада мера міста наділяє вас не тільки великими повноваженнями а й рівноцінними зобов'язаннями перед містянами. Нетерпимість до іншої точки зору, обгрунтованої критики чи альтернативної позиції ще ніколи й нікому не допомогли стати справжнім, тобто реальним лідером громади», – йдеться в дописі.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter