«Мені дуже шкода...»: Ірина Федишин прокоментувала оцінку за виступ Польщі на Євробаченні

15 Травня 2022

Українська співачка Ірина Федишин, була серед членів журі на Євробаченні, прокоментувала скандал навколо низьких балів, які виставили представники України сусідній Польщі. В ефірі телемарафону зірка стверджує, що їй соромно, але совість у неї чиста, – пишуть Факти.Life.

– Я вдячна всім, хто віддав голос за Україну, і хочу привітати гурт Kalush з перемогою. Ви не побоялися сказати всьому світу про те, що Україні потрібна допомога — це набагато важливіше за перемогу, – розповіла Федишин.

Співачка додала, що зіткнулася з величезною кількістю хейту через те, що члени журі України поставили за виступ учасникам Польщі нуль балів.

– З огляду на ситуацію в Україні було неправильно виставляти журі, яке оцінює інші країни. Як саме відбувалося виставлення оцінок – ми не мали права коментувати та обговорювати, бо біля нас сидів нотаріус. Після всього цього хейту я показала аркуш із оцінками, хоч я й не мала права це робити, – розповіла Федишин.

Читай також: «ЦЕ – ДНО»: ВІДОМА ВОЛИНСЬКА СПІВАЧКА РОЗКРИТИКУВАЛА ОЦІНКИ УКРАЇНСЬКОГО ЖУРІ НА ЄВРОБАЧЕННІ

На аркуші з оцінками видно, що Ірина поставила Польщі 10 балів.

Знаменитість додала, що до України зараз дуже багато несправедливості у світі.

– Мені дуже шкода і дуже соромно за всю цю ситуацію з Польщею, але моя совість чиста. Я не хочу виправдовуватися, бо я поставила свої бали Польщі. Друзі, найважливіше у цьому світі – це любов, підтримка близьких та сім’я.

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter