Мама учасника розкритикувала конкурс «Містер СНУ»

15 Квітня 2018

Днями у найбільшому виші Волині відбувся конкурс «Містер СНУ», під час якого обрали найкращого студента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАНЦІ, ДОСЛІДИ І ПОМАДА – ЯК У ВОЛИНСЬКОМУ ВИШІ ОБИРАЛИ МІСТЕРА

Роман Чапко, який у СНУ імені Лесі Українки вивчає міжнародні економічні відносини, теж взяв участь у змаганні найкрасивіших першокурсників.

Втім, його поразка у конкурсі стала причиною для родичів та друзів засумніватися у справедливості суддівства.

Гнівний допис опублікувала на сторінці у Фейсбуці мама Романа Ірина Чапко. Подаємо його в авторській редакції.

«Як не банально звучить, але я теж ніколи не думала що буду коли не будь писати пост у Фейсбук. Наболіло… Так ось, вчора я з родиною відвідала великий , як для студентів, розважальний захід «Містер СНУ 2018». Якщо коротко про умови конкурсу – то було чотири конкурси з максимальними 5 балами. Кожен учасник мав можливість показати себе глядачам, а також Членам жюрі, які там для того і сиділи щоб оцінювати.

Учасники намагалися якомога краще представити себе. Комусь це вдавалося краще, а комусь не дуже, але завжди має бути той хто перемагає і той хто переможений. Все було б добре якби не одне але… . Кінцівка і оголошення результатів шокувала половину зали. Так як мій син приймав активну участь у цьому конкурсі, то я дуже уважно за всім спостерігала, а особливо за виставленими балами. І коли закінчилися усі конкурси , у мого сина Чапка Романа (№4) по всіх конкурсах були виставлені лише п’ятірки , я була впевнена що переможе №4 Чапко Роман, так як більше таких претендентів не було. Але як виявилось все небагато простіше, бали можна витерти і переправити. «ЧЛЕНИ» (вибачте але, по іншому назвати вас не можу) які були запрошені для СПРАВЕДЛИВОГО оцінювання вирішили по іншому.

Один «ЧЛЕН», не дочекавшись оголошення результатів, просто покинув своє місце, а інші «змились» коли називали переможця, тому свої претензії не було кому пред’явити. Був ШОК, ОБРАЗА, Не розуміння того що коїться, але… Сталось так як сталось.
Переможцем став №10 Ілля Лавринюк. Зараз я можу лише привітати його з перемогою, хоча і чужою, вкраденою. Я надіялася що коли він відкриє той диплом де було написано прізвище чуже , не його, він матиме сміливість визнати що то неправильно, тому що бали у нього були не найвищі, серед яких були четвірки.
Я довго думала чому так… ніякої логіки в цьому не бачила, і накінець я зрозуміла- мабуть умови конкурсу змінилися, і переможцем мав стати той, у кого бали НАЙНИЖЧІ БАЛИ. Ну принаймні це піддається хоча б якійсь логіці.

І ще на сам кінець, мені не вкладається в голові як могли дорослі люди , з досвідом , з дипломами про вищу освіту (я надіюсь), ось так БЕЗСОРОМНО, на очах у сотень студентів – першокурсників, ще фактично дітей, ОБМАНЮВАТИ. А чого ж вони навчать наше МАЙБУТНЄ ПОКОЛІННЯ!!!
Я знаю - ані правди , ані вибачень мій син не дочекається , тай мабуть уже пізно.
Керівництву СНУ ім. Лесі Українки я хочу побажати щоб на наступний раз прискіпливіше ставилися до вибору членів журі», – написала жінка.

2

Читати ще

Коментарі

Студентка

Абсолютно підтримую її. Голосування виглядало на фарс.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter