«Маленька історія про велике хамство»: лучанина обурив водій маршрутки

27 Серпня 2020

Відомий лучанин, актор театру «Гармидер» Павло Порицький став жертвою хамства з боку водія маршрутки.

Про інцидент він розповів у фейсбуці.

«Маленька історія про велике хамство.

Щоб приїхати з сином з Гаразджі в Луцьк ми чекали на маршрутку 230а. Приїхала вона за графіком і відкрилися двері, декілька людей, які зайшли перед нами сіли на вільні місця, нам не лишилося вільних. А далі відбулася наступна сцена: водій зі всією максимальною агресією став на нас кричати, щоб ми вийшли, що нам не можна їхати! Це було настільки неочікувано і по-хамськи, що я перших пару секунд не міг оговтатись, ніби мене огріли палінякою по голові!

Потім я намагався пояснити, що якщо нам і потрібно вийти, то подача цієї інформації як мінімум не коректна. Але градус сцени збільшувався. Діалог не вибудовувався. Люди пішли нам на зустріч і сіли дуже щільно, щоб ми сіли, але водій був дуже.. принциповим.

Якби я їхав сам, то б сів на підлогу і чекав би на розв'язку такої мізансцени. Але я був з сином і ми вийшли. На прощання я сказав, що ми не будемо більше їздити цією маршруткою , на що водій відповів: «Ну і слава богу».

Ідемо ми тепер понад лісом на кінцеву маршрутки номер 3 і думаю я про те, як так не пропустити поворот у вихованні дитини, коли він може повернути не туди...

П. С. Не знаю навіть, кого тут позначити», – написав лучанин.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter