Луцького лікаря знову впіймали на сутенерстві. ВІДЕО

05 Січня 2023

55-річного жителя Луцька підозрюють у сутенерстві. Як виявилося, підозрюваним є 55-річний лікар-гінеколог Василь Стефанюк, експрацівник «Луцького клінічного пологового будинку».

Про це журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дізналися із власних джерел.

Раніше прокуратура повідомляла, що чоловік, перебуваючи на іспитовому строці, продовжував підшуковувати клієнтів для двох жінок, які надавали інтимні послуги.

Із власних джерел журналістам стало відомо, що виїзд до клієнта коштував 2000 гривень. Скільки при цьому отримував сутенер, а скільки повія – невідомо.

Лікар «Луцького клінічного пологового будинку» займався сутенерством та шукав повіям клієнтів на вулиці Рівненській. Також чоловік, окрім сутенерства, займався продажем амфетаміну. Головний лікар пологового Михайло Токарчук запевнив, що лікаря звільнили з медзакладу. У вересні 2020 року фігурант був засуджений до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 3 роки. До уваги взяли те, що обвинувачений переніс низку операцій та хворіє на важку форму цукрового діабету.

У травні 2021 року оперативники міграційної поліції спільно зі слідчими Луцького районного управління поліції знову зловили лікаря на сутенерстві. Поки по цій справі триває суд, Василь Стефанюк продовжував скоювати злочини, і потрапив на гачок знову цієї зими.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter