«Лавка закоханих» у Володимирі спровокувала скандал

07 Листопада 2016
У Володимирі-Волинському виник скандал довкола паркової лавочки, яку, мали встановити у місті, проте ще й досі вона не потрапила до місця свого призначення.

Про це розповідає Волинь:Світ.

Лавочку для закоханих, яку ще наприкінці липня оплатило володимир-волинське КП «Полігон», активісту Андрію Кандибі вдалося відшукати у відділі архітектури.

Кошти на оплату кованої паркової лавочки місцевому підприємцю Тимчуку були перераховані з рахунка комунального підприємства 29 липня 2016 року. Проте, станом на початок листопада дану продукцію до КП «Полігон» не доставили, а також не встановили на території міста.

Про можливу аферу міської влади Андрій Кандиба написав у соціальній мережі.Та коментарях до публікації заступник володимир–волинського міського голови Лариса Кулікова запевнила, що лавочка таки придбана, а Ірина Ліщук навіть поділилася фото «ексклюзивної» лавки для закоханих.

Аби вияснити усі подробиці навколо закупівлі лавочки, активіст у понеділок завітав до КП «Полігон» та поділився відповідним відео у мережі.

ОБЕРЕЖНО !!! Відео містить ненормативну лексикуВодночас, багато запитань у мешканців Володимира і до дизайну лавки.«Вибачте за слово х...я, а не лавка.Цікаво, чи поставили б наші ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПАНИ в себе її в дома? На могилках кращі стоять, нехай підуть і подивляться....», – написала у коментарі Алла Ничипор.

«Це ж в кого така фантазія???Яке кохання така і лавка в скульптора!!!», – зазначила Іринка Янко.

Ще раніше уже виникла суперечлива ситуація, коли володимир–волинське КП «Полігон» оплатило композицію «Я люблю Володимир–Волинський», відкриту Ігорем Гузем і подану мешканцям Володимира, як його подарунок місту.

Усі фото та відео, а також коментарі взяті зі сторінки Андрія Кандиби.
0

Читати ще

Коментарі

Nh

І ви що вихочете від "дизайну

Катя

Дійсно жахлива лавка, що ж це

Грейс данс

Да в нашому місті дуже

BrBa

Не треба там ніяких купідонів

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter