Успішно!

«Цілковите знецінення»: луцька співачка про спаплюження легендарної пісні її батька на шоу «95 квартал». ВІДЕО

Співачку Марію Хурсенко обурив виступ на шоу «95 квартал», де без її дозволу використали легендарну пісню «Соколята».

Співачку Марію Хурсенко обурив виступ на шоу «95 квартал», де використали легендарну пісню її батька В'ячеслава Хурсенка «Соколята». Щоправда, у їх версії текст композиції – про пса Патрона.

На своїй фейсбук-сторінці відома лучанка виказала своє невдоволення:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВИ ЩО, НЕ МАЄТЕ НІ СОВІСТІ, НІ РОЗУМУ?»: ВОЛОНТЕР РОЗІЗЛИВСЯ НА СЕСІЇ ЛУЦЬКРАДИ. ВІДЕО

«Не хочу, щоб ця бруднота була у мене на сторінці, але багато з вас подумали, що я давала дозвіл на це цілковите знецінення і спотворення пісні.

Я, звичайно, розумію, що зараз нам всім не до гумору. Але це зовсім і не смішно... Виконує вона, а соромно мені. Соромно, що до такого низького рівня опустили нашу гумористичну культуру...

Як можна було додуматись поєднати таке з історичним твором.

Представники Української Агенції з Авторських та Суміжних Прав, Валерій Харчишин, чекаю ваших радикальних дій, і цього чекатиме суспільство.

Стільки негативних відгуків про це незаконне використання я отримала, що всіх тепер буде цікавити подальше розгортання подій. А для вас тут і доказ, і порушення цілого пункту Закону. Для вас це має бути діло принципу», – йдеться у дописі.

У коментарях під дописом – чимало критики шоу: «Квартал вкотре себе похоронив. Ганьба – таку пісню спаплюжили», «До чого котиться суспільство, точніше, до чого хочуть нас "скотити», «Ідіть бездарі кварталівські ви до собачої матері...І не смійте чіпати своєю примітивністю і пошлістю українську пісню, великого митця !!!..Я мав за честь дружити з В'ячеславом Хурсенко, співпрацювати з ним на теренах Українського радіо та телебачення, слухати його самобутні і проникливі пісні.Війна йде з зовнішнім ворогом, а тут ще й внутрішні недомитці, недоукраїнці біснуються... То ж в пам'ять Великого Українського Митця : композитора, поета, музиканта, співака В'ячеслава Хурсенка, прошу щирих українців не бути байдужими...».

 

Додати новий коментар