Король-пустун: 5 гучних скандалів за участю принца Чарльза

09 Вересня 2022

Після смерті королеви Великобританії Єлизавети ІІ престол новим королем Об'єднаного Королівства став її син Чарльз. До слова, він – найстарший представник королівської родини, який очолив престол у віці 73 років.

Постать Чарльза – досить цікава та суперечлива. Він кілька разів потрапляв у дуже суперечливі ситуації, які потім обговорював увесь світ.

Пропонуємо пригадати героєм яких скандалів, зібраних ELLE.ua, став нащадок британського престолу

Вишневий бренді

Історія трапилась у 1963 році. Під час шкільної поїздки на острів Льюіс у Шотландії юний принц замовив у місцевому пабі вишневий бренді. У пресі моментально з'явилася хвиля статей на цю тему. Букінгемський палац спочатку відхрещувався від ситуації, а потім все ж таки визнав її.

Через багато років син королеви обмовився, що фраза «вишневий бренді» досі змушує його здригатися.

Сексуальні фантазії

Всі знають, що принц Чарльз зраджував принцесі Діані з Камілою Паркер Боулз. У 1992 році в журналістів опинився запис телефонної розмови, у якій нащадок престолу повідомляв коханій, що хотів би «жити всередині її штанців». Принц додавав, що не відмовився б стати... тампоном всередині неї. Каміла у відповідь називала Чарльза ідіотом, але визнавала, що ідея таки чудова.

Публікація шестихвилинної розмови вчинила ефект розірваної бомби. Його відразу розтиражували численні видання, які в подробицях обговорювали зв'язок одруженого принца із заміжньою жінкою. Цей скандал увійшов у історію під назвою Camillagate.

Читай також: «МОЯ МАЛЕНЬКА КАПУСТИНОЧКА»: ЩО ВИ МОГЛИ НЕ ЗНАТИ ПРО КОРОЛЕВУ ЄЛИЗАВЕТУ

Образа журналіста

У королівської сім'ї та британської преси завжди були напружені стосунки, але свою зневагу до преси краще всіх продемонстрував принц Чарльз. Це трапилось під час його поїздки на гірськолижний курорт швейцарських Альп, куди він вирушив разом із синами. Там кореспондент ВВС задав запитання щодо майбутнього весілля Чарльза і Каміли. Під час інтерв'ю Чарльз сказав своїм синам: «Це криваві люди. Я не переношу цього чоловіка. Він насправді жахливий».

Політичні висловлювання

У 2005 році журналісти газети Mail on Sunday отримали доступ до особистого щоденника принца Чарльза. Так з'явився сенсаційний матеріал, в якому були уривки записів нащадка престолу про відомих політичних діячів Великобританії та Китаю. Принц досить різко та відверто висловлювався про їх дії. Після публікації Чарльз звинуватив газету у втручанні в особисте життя і порушення його авторського права.

Втеча після сімейного скандалу

У 2013 році в королівському сімействі стався серйозний розбрат. Ініціатором конфлікту стала на той час вже дружина Чарльза Каміла. Своїми висловлюваннями в адресу королеви вона спровокувала скандал, в результаті якого Єлизавета ІІ була госпіталізована. Але багатьох здивувала реакція Чарльза. Замість того, аби вмовити Камілу перепросити, він втік у Швейцарі. Тоді багато видань написали, що син королеви надає перевагу не втручатися у сімейні конфлікти й перечікує бурю на безпечній відстані.

Читай також: 35+ ВІДТІНКІВ КОРОЛЕВИ: НАЙЯСКРАВІШІ ТА НАЙДИВНІШІ ВБРАННЯ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ. ФОТО


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter