Голуби над продуктами, антисанітарія та сутичка з продавчинею – ревізор на «Старому ринку» у Луцьку

10 Квітня 2018

Знімальна група проекту «Ревізор.Магазини» ще восени 2017 року навідалась до луцького Центрального ринку. На ревізорів тут чекали розчарування, антисанітарія та… голуби над сметаною.

Програма вийшла у ефір 9 квітня.ГОЛУБИ НАД СМЕТАНОЮ ТА СЛЬОЗИ БАБУСІ

Поява ревізора стала несподіванкою для присутніх. Продавці заметушилися, а покупці згуртувалися, очікуючи на щось цікаве. До слова, працівники за прилавками не надто приязно зустріли Наталію Кудряшову.

Насамперед вразило різноманіття продуктів, адже, як пояснила ведуча, м’ясо з молочними продуктами не може знаходитись по сусідству.

Ветлікар Центрального ринку зізналася, що її теж не дуже влаштовують умови, яких дотримуються деякі продавці:

«Ми забороняємо їм на газетах торгувати. Так не повинно бути. Ми постійно боремося з цим, але вони все-рівно їх стелять», - бідкається ветеринар.

Наталія Кудряшова також зауважила, що над продукцією, яка лежить непокрита, спокійно літають… голуби. А це може бути небезпечним для здоров’я потенційних покупців. Окрім того, продукти лежать без холодильника.

У відповідь почали обурюватися і ті ж покупці, мовляв, претензій немає і люди йдуть на ринок, бо тут можна поторгуватися, випросити щось дешевше, ніж у супермаркеті.

ШТОВХАНИНА З РЕВІЗОРОМ, ПОЛІЦІЯ ТА БРУДНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК

Не обійшлося під час ревізії і без інциденту. Коли Наталія Кудряшова зайшла за прилавок з курятиною, продавчиня без попередження почала виштовхувати ведучу і та впала на підлогу.

«А чого ви заходите за прилавок? Хто вам дозволив? Не маєте права!», - аргументувала свою поведінку продавчиня.

Несподівано на ринок завітала поліція, яка після перевірки документів, підтвердила, що знімальна група таки має право проводити ревізію.

Згодом стало зрозуміло, чому ж продавчиня поводилась доволі агресивно – у її брудному холодильнику знаходилась продукція без стікерів з інформацію про виробника та термін придатності. На другому ж холодильнику, який був вкритий іржою, лежали особисті речі продавців.

На прилавку прямо біля м’яса стоїть відро з… брудною водою. Продукція знову ж таки продається без холодильника.

Неприємною знахідкою для ревізора став і туалет, який має знаходитись за 25 метрів від найближчого місця продажу продуктів. А на Старому ринку від туалету до сала на прилавку всього лиш 2,6 метра.


ВИСНОВОК

«Ми провели ревізію на Центральному ринку у Луцьку. Вперше бачили таке товарне дикунство – на одному прилавку продають молочку і биту птицю, а в одному павільйоні із ними – туалет! Удесятеро ближче, ніж має бути по закону. Бруду на ринку теж вистачає», - резюмувала ревізор Наталія Кудряшова.

За результатами перевірки, «Ревізор.Магазини» 100% не рекомендує Старий ринок.

Читай також: ​ВЕДУЧА ШОУ «РЕВІЗОР» РОЗПОВІЛА ПРО ШОПІНГ, ЗАБОБОНИ ТА АСОЦІАЦІЇ З ЛУЦЬКОМ

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter