Успішно!

Дівчина, яка крикнула «слава росії» в київському метро, розповіла, чому це зробила

Дівчина, яка крикнула «слава росії» в київському метро, розповіла, чому це зробила

У Києві затримали 25-річну дівчину, яка в метро вигукувала проросійські гасла — тепер нею займається СБУ.

Правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 25-річну киянку, яка в столичному метрополітені вигукувала проросійські гасла. 

Як розповідають в Головному управління Нацполіції в місті Київ, інформацію про цей інцидент виявили під час моніторингу соцмереж. На відео, поширеному в телеграм-каналах, жінка у стані сильного алкогольного сп’яніння вигукувала «Слава Росії», чим спровокувала конфлікт із пасажирами – один із них навіть ударив її.

Згодом поліцейські встановили особу порушниці. Дівчина пояснила, що через особисті проблеми вжила надмірну дозу алкоголю й не пам’ятає своїх дій.

Правоохоронці склали на неї адмінпротокол за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Санкція цієї статті передбачає штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб.

Наразі до справи залучено працівників Служби безпеки України, які з’ясують, чи містили дії дівчини ознаки більш серйозного правопорушення.

Водночас, поліція закликає громадян дотримуватись законності. Якщо ви стали свідком правопорушення — повідомте правоохоронні органи.

Додати новий коментар