«Дівчата, будьте обережні!»: луцька блогерка розповіла про небезпечні чати

27 Серпня 2020

«Соціальні мережі дуже швидко розвиваються, інформація поширюється зі швидкістю світла. Контент буває різний, як кажуть «на смак і колір», але є і таке. (Гортайте, там серія скрінів) Навіть не могла собі уявити, що є чати та пабліки, в яких виродки чоловічого роду обговорюють та діляться порадами, як побити, викрасти, зґвалтувати жінку. Вихваляються реальними історіями, скидають фото/відео», – написала у своєму інстаграмі луцька блогерка Тетяна Войнаровська.

Вона привернула увагу аудиторії до небезпечних, часто насильницьких, чатів і каналів, які стають дедалі популярнішими в інтернеті.

Страшно, що це може писати чоловік, який сидить за сусіднім столиком і спокійно попиває чай, чи їде поряд з нами в маршрутці, чи це саме той красень, з яким ви нещодавно познайомились. Дівчата, прошу вас, будьте обережні! Не ходіть ввечері самі, не сідайте в машини до незнайомців, носіть з собою засоби самозахисту, а краще підіть на якісь курси з самооборони чи бойові мистецтва.

Покажіть це своїй сестрі, подрузі, мамі, доньці. Робіть репост – нехай про це дізнаються більшість. Попереджений — значить озброєний! Бережіть себе та своїх близьких!», – радить блогерка.

2

Читати ще

Коментарі

Читач

Обоже на страждайте дурницями! Стаття дурниця повна!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter