Аліна Паш зізналася, що збрехала про поїздку до Криму і підробила документи

05 Червня 2022

Відома українська виконавиця і претендентка на участь у «Євробаченні 2022» Аліна Паш дала відверте інтерв'ю онлайн-медіа «Свідомі» і відповіла на головні, найгостріші питання публіки, яка останнім часом її не сильно шанує. В Instagram артистка вирішила тезисно виділити декілька тем щодо своєї участі в "Євробаченні" і звинувачень публіки, – розповідає Знай.UA.

Нещодавно співачка заявляла, що не пам'ятає, як їздила до окупованого Криму, але зараз вона зізналася, що брехала. Що ж стосується наданої раніше довідки від ДПСУ про те, що вона перетинала кордон через Україну – Аліна Паш заявила, що документ був підробленим.

«Довідка – несправжня, беру на себе усю відповідальність за ситуацію, приношу свої вибачення Суспільному і суспільству. Коментування перетину кордону з Кримом – я сказала неправду в інтерв'ю Суспільному, приношу свої вибачення мовнику та громадськості за це. Усі мої дії, що прямо чи опосередковано легалізовували окупацію Криму та війну росії проти України – я прошу вибачення перед усім суспільством за ці вчинки», – написала Аліна Паш.

Співачка підкреслила, що бере на себе відповідальність за ситуацію, а також принесла свої вибачення Суспільному і аудиторії за те, що збрехала. Більш того, артистка розуміє, що її репутація зруйнована, а довіра шанувальників – вичерпана, але повернути все назад вона постарається своїми вчинками і творчістю.

«І, звісно, не сподіваюсь на розуміння чи любов відразу – знаю, що найкраще за все скаже час та мої дії. Я рухаюсь далі, старатимусь своєю творчістю та діяльністю заслужити на довіру та повагу тих, хто на мені поставив хрест», – написала артистка.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter