Волинянка із «холостяком» роздягались на побаченні

19 Березня 2016
Студентка Іванка Клевчук із Горохівського району стала учасницею популярного телешоу «Холостяк». У третьому випуску програми, яка вийшла в ефір СТБ у п’ятницю 18 березня, нарешті потенційний наречений запросив на побачення і волинянку.

Нагадаємо, за правилами шоу, завидний наречений (яким у шостому сезоні став бізнесмен і продюсер із Грузії Іраклі Макацарія) серед претенденток обрав 30 дівчат, з якими міг би бачити своє майбутнє. Ефір за ефіром холостяк прощається із дівчатами, в яких перестає бачити потенційну супутницю життя. Для того, щоб краще зрозуміти одне одного, чоловік по черзі запрошує дівчат на незвичні побачення, створюючи умови, в яких вони повинні відкритися і проявити себе.

До речі, стосовно умов. Іраклі не на жарт вирішив випробувати дівчат, і другий тиждень перебування на шоу організував їм табір під відкритим небом. Дівчата змушені були жити посеред лісу, далеко від цивілізації, ночувати в наметах, а їсти готувати – на вогнищі.

Іванці не дуже пощастило з побаченням: Іраклі запросив її не на індивідуальну, а на колективну зустріч. Тож на прогулянку на яхті відправилися втрьох: разом із киянкою Євгенією.

[caption]
Холостяк запросив на побачення Іванку разом з іншою учасницею[/caption]

Обговорюючи готовність дівчат на спонтанні рішення, Іванка заявила: разом з тобою готова на все; от стрибнеш зараз у воду і я – теж.

[caption]
Прогулянка на яхті – хіба не ідеальне побачення? Якби ще не третій зайвий…[/caption]

Холостяк спершу взявся скидати одяг, ніби реагуючи на спонтанну пропозицію дівчини, проте пізніше з’ясувалося: купання і роздягання – серед планів побачення. Адже Іраклі вирішив покатати дівчат на водних лижах. До речі, судячи із коментарів, момент перевдягання дівчатам додав не менше адреналіну, ніж екстремальний спорт.

[caption]
Під час побачення довелося перевдягатися у купальні костюми[/caption]

[caption]
Іванка недовго каталась на лижах. «Щоб ви тут без мене не обнімались», – чесно пояснила дівчина[/caption]

«Така фігура в нього, вся в «кубіках», ех!» – «просканувала» чоловіка Іванка.

Після прогулянки водою Іраклі запросив дівчат до свого намету, щоб поговорити в спокійній атмосфері. Зрештою, колективне побачення обернулося на користь для Іванки. На таких побаченнях холостяк обирає одну дівчинку, яка залишиться на проекту і нею стала волинянка.

[caption]
Під час розмови біля вогнища Іванка розповіла про непрості попередні стосунки[/caption]

«Я хочу, щоб ти зрозуміла, що варта більшого», – пояснив Іраклі свій вибір, очевидно, пригадавши розповідь дівчини про попередні стосунки, в яких їй доводилося багато терпіти, адже «вона – село, і що вона може?».

[caption]
Свою троянду – запоруку продовження участі у шоу – Іванка отримала. Та чи буде шоу далі?[/caption]

До слова, сам ефір закінчився неприємним інцидентом. У наметовому містечку сталася бійка між учасницями. Цей епізод настільки обурив холостяка, що він не зміг навіть провести «церемонію троянд» (на якій визначають, хто йде, а хто лишається), а просто розвернувся і пішов від дівчат.

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter