Волинська телеведуча стала на захист Потапа і Насті Каменських

22 Березня 2016
А Луцьк все шумить навколо дозволу/заборони концерту в нашому місті Потапа і Насті Каменських, який відбудеться в Луцьку 18 квітня. І кожен бажає висловити свою думку з цього приводу. Вже і петиції писали, і прес-конференцію щодо заборони влаштовували, і коментували багато і всі. Словом, волинський сегмент Facebook не замовкає.

До цієї дискусії долучилась і волинська телеведуча Наталка Войтович. На своїй сторінці у мережі жінка висловила позицію «За», розповіла про попереднє спілкування з Потапом й аргументувала, чому не варто вдаватися до заборон.

Наталка згадала про захват «фанатів Потапа», який вони виявляли під час концерту в Луцьку проекту «MOZGI»: «І почну з того, що мала нагоду поспілкуватися з Потапом особисто. Брала у нього інтерв’ю, коли приїжджав його проект «МOZGI» в луцький нічний клуб «Опера» кілька місяців тому. Це був найгучніший концерт у цьому клубі. Я відвідую такі вечірки – завжди, тому і зробила цей висновок. Луцька публіка любить Потапа. Точніше, фанатіє. Я бачила це на власні очі».

[caption]
Під час концерту проекту «MOZGI» в Луцьку[/caption]

Окремо наголосила про свій досвід спілкування зі співаком. На відміну від «Ірини Білик, «The Hardkiss» і «Брутто», Потап «з радістю зустрівся із місцевою незнайомою йому журналісткою, відповів на усі запитання, навіть запропонував пригоститися кавою. Розмовляв українською».
До речі, «Потап і Настя, російськомовні з дитинства, - зараз спілкуються українською, адже вивчають її і удосконалюють свої знання».

[caption]
Наталка Войтович і Потап[/caption]

Журналістка щиро здивована і не розуміє, навіщо забороняти пісні, які приносять людям задоволення і піднімають настрій: «Якщо аналізувати їх продукт, то це популярні хіти, тексти яких знають навіть ті, хто не любить творчість Потапа. Загалом, це легкі пісеньки для хорошого настрою дорослих, можливо іноді з пікантним підтекстом, але багатьом - подобається. Чому вони не мають права на існування і на звучання в Луцьку, - просто не розумію».

Вкотре повертаючись до «Голосу країни», Наталка Войтович згадала про авторитет Потапа як тренера: «Та зрештою, те, що на «Голосі країни» Потапа у свої тренери обирають майже усі – теж є показником. Потап і Настя (бувала на їх концертах, починаючи з «Таврійських ігор» і закінчуючи луцькими виступами), - дарують людям позитивне гумористичне шоу. І квитки на нього розходяться досить активно. Тому, вважаю, що не варто заважати організаторам і власне самим артистам створювати свято для тих людей, які цього хочуть. Не псуйте настрій собі і решті».

А на завершення жінка закликала не забувати, що ми живемо у демократичній країні: «Ми ж - у демократичній країні. Маємо право вибору. Якщо хтось проти цього концерту – нехай не іде. Ось і все. А я сподіваюся взяти інтерв’ю в Потапа і Насті 18 квітня 2016 року».

А, можливо, і справді на «на цій протесткампанії дехто таки піариться»?


Думаю, тепер і моя черга висловити свою думку щодо приїзду Потапа і Насті до Луцька. І почну з того, що мала нагоду посп...

Опубліковано Наталкою Войтович 22 березень 2016 р.Про думки волинських музикантів щодо концерту Потапа і Насті читайте тут: ЧИ БУТИ КОНЦЕРТУ ПОТАПА І НАСТІ КАМЕНСЬКИХ У ЛУЦЬКУ: ЩО ДУМАЮТЬ ВОЛИНСЬКІ МУЗИКАНТИ?
0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Ну і дурепа! Хай ще Лєпса з

Skiper12

А ХТО ЇЇ ПОВАЖАЄ ? ТИ ОБ

Клава

Лучанка - давно з дерева

михаіл

Молодець, Наталка!

олена

я поважаю її позицію, хоч не

Наталка

Дякую.

Аноінтернетнийонанім

ну звісно, або вона думає так

Хех

Ще одна ТП

Shovley Joe

повага

Павло

Ех, Наталка, Наталка! Ви теж

Shovley Joe

лучанка це вапще фабрика

Наталка

Я не зачарована і про

До войтович

те що він з тобою потриндів,

фу

Войтович - тупа курка. Як

Shovley Joe

ото нашли перед ким

до фу

Тупі так як Войтович не

Павло

Розумію, що Вам вже важко

порада

порада організаторам-посилена

ФЕЯ

Моя позиція - замість акцій

Катерина

Наталю,мені дуже прикро,що ти

Не гламур

Хехе, Брутто їй інтерв'ю не

до Павла

молодець, правильніше не

ой

А Ви, коментуючі -

ой

А Ви, коментуючі -

Микола

А справді ,Наталя, для чого

Микола

Відстоюючи право на

Ксеня

Не так давно, на День

Тіна

Підтримую оцінку Фу і тричі

Тіна

Миколо, ви сказали так влучно

Нерівня душ – це гірше, ніж майна

Не потрібно забороняти

Павло

Уважно прочитав ваш пост і

Женя

Наталко, співчуваю,Маєш

Сашко

Наталка має багато тараканів

Сашкові

Вона крута дівка. Мав якось з

михаіл

Наталка, молодець! Активісти,

Сашко

Всіх крутих притягує Москва.

Наталка Войтович

Дякую за кожну висловлену

Сашко

Ваше "ДЯКУЮ" - це не той

В шоці

Я просто не розумію, прям з

А мені тебе шкода...

Ти не пробував піднімати собі

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter