Сльози, незіграні ролі та остання троянда: волинянка продовжує зачаровувати «Холостяка» у телешоу

29 Березня 2016
Черговий випуск популярного телешоу «Холостяк» на СТБ, де бере участь студентка Іванка Клевчук із Горохівського району, став для волинянки не таким успішним, як початок телепрограми.

Нагадаємо, дівчина при знайомстві зачарувала перспективного холостяка – бізнесмена і продюсера із Грузії Іраклі Макацарія. «Джигіт» приїхав на шоу з чітким наміром: знайти дружину - українку, а Іванка виявилася найбільш колоритною представницею українського жіноцтва. Дівчина із волинського села привезла грузинському кавалеру гостинець – глечик молока, яке надоїла власними руками.

Читати також: ВОЛИНЯНКА СТАЛА ФАВОРИТКОЮ НОВОГО «ХОЛОСТЯКА» НА ТЕЛЕКАНАЛІ СТБ

Попередній тиждень виявився абсолютно непередбачуваним не лише для претенденток на гаряче грузинське серце, але й для самого холостяка. Іраклі настільки розсердився, дізнавшись про бійку між дівчатами, що вперше за історію проекту відмінив «церемонію троянд» (підсумковий момент, коли даруючи квіти холостяк вибирає, хто із дівчат лишається на шоу, а кому час повертатись додому).

Крім того, зйомки відбувалися у лісі, де дівчатам довелося жити в наметах. Цього тижня Іраклі вирішив більше не випробувати потенційних наречених і проект «переїхав» в більш цивілізовані умови. Дерев’яні будиночки з басейном дівчата після вражень від лісу назвали раєм.

[caption]
Цього тижня потенційних наречених із лісу переселили в цивілізовані умови[/caption]

На дівчат чекала ще одна несподіванка: холостяк зізнався, що одна із них – його давня знайома, завданням якої було спостерігати за учасницями та переповідати Іраклі свої враження від їхньої поведінки поза камерами.

[caption]
Реакція Іванки на новину, що Оксана – «підставна» наречена[/caption]

Читати також: ВОЛИНЯНКА ІЗ «ХОЛОСТЯКОМ» РОЗДЯГАЛИСЬ НА ПОБАЧЕННІ

Красуні із волинського села цього тижня не пощастило на побачення із холостяком. Хоча зустріч Іраклі організував досить оригінальну: разом із п’ятьма дівчатами знімали індійське кіно. Переглядаючи стрічку, Іванка заявила: Сніжана непереконливо зіграла «сексуальну домробітницю», і костюмчик із секс-шопу їй пасував би більше.

[caption]
Іванка каже, що зіграла б «сексуальну домробітницю» краще за Сніжану[/caption]

Не обійшлося цього тижня і без сліз. Холостяк відправив додому дівчину, з якою Іванка встигла подружитися.

[caption]
Сльзи, на щастя, не за втраченим коханням, а – за подругою[/caption]

На «церемонії троянд» волинянці зісталась остання квітка, то ж понервувати дівчині довелося добряче, поки Іраклі робив свій вибір.

[caption]
Іванка отримала троянду від холостяка[/caption]

Відтак, на проекті лишилося дев’ятеро учасниць, які тиждень за тижнем будуть продовжувати боротьбу за серце багатого і красивого грузина.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter