«Що ви з нами робите»: симфонічний рок-оркестр «BREVIS» у Луцьку

19 Квітня 2016
Рівненський симфонічний оркестр BREVIS, який виконує рок-хіти у власному аранжуванні, презентував у Луцьку «Рок-Весну». Програма - абсолютно нова.

Лучани почули хіти всесвітньовідомих рок-гуртів та виконавців у симфонічному звучанні в Палаці культури міста Луцька.

На сцені звучали «Еnglishman in New York» Стінга, «Everything I do (I do it for you)» Брайана Адамса, «Free love» Depeche Mode, «Вring me to life» Еvanescence, а також всесвітньовідомі хіти Soulsavers, AC/DC, Beatles, Guns-n-Roses, Gary Moore, Robbie Williams, John Newman, System of a Down, Metallica, Bon Jovi, Slipknot.

«Сім років тому ми починали саме в Луцьку. І ось ми знову тут! Ми вас любимо, Луцьк!», - зізнавався зі сцени Геннадій Фіськов, головна персона оркестру, його засновник та диригент.

Він ритмічно та харизматично пританцьовував на сцені, багато говорив та жартував, чим щоразу викликав зливу оплесків глядачів.

«Якщо не розіб'єте зал - поїдемо додому», - жартома погрожував Фіськов.

[caption]
Харизматичний Геннадій Фіськов постійно веселив та "запалював" публіку[/caption]

Та відпускати музикантів лучани не хотіли, тому тричі викликали їх «на біс».

«Луцьк, що ви з нами робите?», - вигукнув диригент.

Крайньою композицією «BREVIS» просто «добили» луцьку публіку. Адже це була «We Will Rock You» Queen, в якій солісти в кінці замінили слова у приспіві на «Слава Україні!».

«Прекрасно! Ми старшого віку, але нам дуже сподобалося. Шкода лише, що в піст, але хто постить, хто не постить. В загальному супер! Ми просто в захваті!», - поділилася враженнями лучанка Ніна Гупало, яка прийшла на концерт із подругою по клубу «Неспокійні серця».

[caption]
Публіка була в захваті від рівненських музикантів[/caption]

Нагадаємо, симфонічний рок-оркестр «BREVIS» створений в Рівному у 2004 році. Не зважаючи на порівняно молодий вік, колектив відомий цінителям музики не лише Рівного, а й за його межами в Україні та за кордоном.

Репертуар колективу – це справжній ексклюзив: симфонічне виконання творів рок-гуртів та рок-виконавців. Хіти легенд року у виконанні симфонічного оркестру створюють неймовірні відчуття довершеності й водночас вражають новизною звучання завдяки цікавому аранжуванню, здійсненому керівником оркестру Геннадієм Фіськовим.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter