Луцький гурт «Флайза» та оркестр Нацгвардії записали спільну пісню. ФОТО

22 Липня 2022

Луцький гурт «Флайза» та військовий оркестр Національної гвардії України завершують підготовку нового музичного проєкту. Після студійного запису музиканти відзняли відео на спільну пісню.

Композиція має назву «Вогнем і мечем». Пісня запальна й спрямована на те, щоб підняти бойовий дух, – розповідає Суспільному вокаліст гурту Андрій Тимчук.

«Ми настільки втішені співпрацею, бо вони (нацгвардійці – ред.) дуже класні, енергійні. Нас заряджають по повній, сподіваюся, що це зворотно. Аж хочеться творити ще і ще», – каже вокаліст. Додає: гурт зараз долучається до багатьох волонтерських рухів та благодійних концертів.

Як розповів керівник оркестру Нацгвардії Віктор Лучинець, хореографію, яку використали у кліпі музиканти, продумали військові.

«Із таким гуртом, який співає реп, має електронну музику, то нам було незвично і незрозуміло, як воно буде звучати взагалі. Було цікаво розпочати цю спільну роботу», – говорить нацгвардієць.

«Флайза» із волинським військовим оркестром Нацгвардії України презентують результат спільної праці над піснею "Вогнем і мечем" на початку серпня.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter