Романтична «Крихітка», запальні «OT VINTA» і шалені «Антитіла»: перший день «Бандерштату»

05 Серпня 2017
Першого дня «Бандерштат» зібрав більше 4 тисяч енергійних прихильників яскравого музичного відпочинку.

Іноді здавалося, що цьогорічний фестиваль програв минулорічному за відвідуваністю, але таке враження складалося лише через значно більшу територію.

Щодо нової локації думки відвідувачів розділились: декому сподобалася величезний простір фестивалю, більший від минулорічного в декілька разів, а дехто навпаки вважає іподром більш компактним і зручнішим. Мовляв, туалети тепер так далеко від Головної сцени, що можна і не добігти, жартують гості. Також нарікають на невелику кількість душів, зважаючи на спеку їх могло бути більше. Та тут виручає Стир, береги якого і «окупувала» більшість відвідувачів.Музична частина фестивалю стартувала вчасно, звучання сцен завдяки великій території не зливалося так, як минулого року. До того ж музичне різноманіття не залишило байдужим жодного меломана.

Гучна «URBAN STAGE» стартувала звучанням етно-металу у виконанні гурту «MOTANKA». Також, атмосферу дикої енергії, слему та звільнення від усіх думок дарували Fitz Roy, Cherry-merry, AZATHOTH CIRCLE, Безодня, Серцевий Напад та Dead Like Juliet.Камерну і ніжну акустичну Тиху сцену запалив гурт «Очеретяний кіт». До вечора звучання сцени ставало все потужнішим і навіть могло конкурувати за глядачів із Головної сценою. Прихильників тішили Женя і Катя, SWEETLО, Tik Tu, 5 Vymir.Найприємнішим дійством Тихої сцени став дебютний виступ на «Бандерштаті» популярного гурту «Крихітка».«Ті, що падають вгору», «Merva» та «Тінь Сонця» на Головній сцені допомагали публіці забути про спеку, комплекси, проблеми і відриватися з усіх сил. Під час виступу гурту «Тінь Сонця» під сценою виступали маленькі козаки з луцького спортивного клубу «Герць».

Надвечір градус енергії і без того гарячої публіки підняв до максимуму гурт «Без Обмежень», а шалені танці подарував запальні та невгамовні хлопці з «OT VINTA».
Хедлайнер першого дня, гурт «Антитіла», який уже з року в рік встигли полюбити усі «бандерштатівці» не зміг піти зі сцени без гучних викликів «на біс», подарувавши прихильникам максимум позитивної атмосфери та улюблених пісень.Нічні танці, стрибки і розваги з останніх сил влаштував перед сном популярний ді-джей Anatoly Tapolsky.

Вкладалися спати на «Бандерштаті» неохоче, хоч сил майже не залишалося, але приємна втома нагадувала, що завтра буде ще більше музики, улюблених виконавців та свята.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter