Що думають про «Бандерштат-2017» гості, які побували тут вперше

09 Серпня 2017
«Бандерштат-2017» уже завершився, однак отримані емоції на фестивалі й досі не полишають його гостей.

Цього року фестиваль вразив і своєю масштабністю, і кількістю відвідувачів, яка була рекордною – близько 12 тисяч. Фест відвідали і його щорічні поціновувачі, і новачки з різних куточків України, щоб приєднатися до великої «бандерштатівської» сім’ї.

Саме з останніми вирішив поспілкуватись «Таблоїд Волині», щоб дізнатися, заради кого чи чого вони долали сотні кілометрів дороги і чи справдились їхні очікування.

Павло (Койданово, Білорусь)

Порадили відвідати товариші з України, сказали, що «вєльмі файний» фест, а мої «сябри» уже 5 раз, а я все з ними не їздив. То цього року взяв з собою «дзявчину» і приїхав.

Фест дуже «шикоуний» (шикарний), мені подобається, що він безалкогольний, це «вєльмі» круто, бо я сам не вживаю і нікому на «раю». Музло так само подобається, ви молодці, що підтримуєте українських музик. Це круто.

З мінусів – і не знаю, що сказати. Річка близько, встав вранці, помився. Місто поруч. Все файно, три сцени – де послемився, де полежав, «шикоуно».

Буду агітовать інших!Богдан (Ковель)

Мої друзі були минулого року, поділилися враженнями і мене заохотили. Я купив квиток, ще як тільки вони з’явилися.

Дуже хороші враження, все добре, тільки підкачали з водою трішки.

І ще ми приїхали в четвер і чекали на міст 4 год, так і не дочекалися і поїхали на таксі в об’їзд.

Дуже складно виспатись, бо зранку в наметі вже спекотно.
«Малиш» Вадим (Київ)

В Луцьку я раніше був, а на фестивалі вперше. Тут дешево, енергетичні напої є, мінеральна вода.

Не сподобалося, що сцени близько, перебивали одна одну. А так все гуд.Сергій (м. Слов'янськ)

Історія знайомства з Бандерштатом дуже давня. Одного разу я поїхав на Львівщину і з того часу почав цікавитися всім, що відбувається на західній Україні. Дізнався, що тут є велика кількість крутих фестивалів, одним з яких є Бандерштат. Тоді подумав: «О Боже, там нема алкоголю! Я маю сюди приїхати!».

Від фестивалю я в абсолютному, тотальному і беззаперечному захваті, тому що це були чарівні три дні. Хоч погода була не з легких, я обпікся, думаю багато хто теж, але все решта було супер – програма, ведучі і люди навколо. Жаль лише, що класні гурти одночасно виступали і на Головній, і на Тихій сцені. Я просто розривався, не знав куди йти. Також інколи Головна сцена перебивала виступи гуртів Тихої, як, наприклад, ситуація з Скрябіном і Vivienne Mort.

На Бандерштаті я відкрив для себе гурт Тартак. Чув про них давно, але ніколи не був на їхньому концерті раніше, не було можливості й якогось особливого бажання їх послухати. І от раптом сьогодні я їх чую і розумію, що я в захваті. Це було драйвово, так багато віддано енергії публіці, а публіка повертала її артистам ще більше. Також вразив Скрипка, хоча його чув і раніше. Кожен раз переконуюсь, що цей чоловік такий «заводний».

З мінусів організації, як на мене, то це душ по 15 грн. Все інше мене задовільнило. Якщо описати Бандерштат одним словом – то це було б «надзвичайнофайно».Настя (м. Львів)

На цей фестиваль мене покликала моя подруга. Купила квиток буквально в той же день, і лише тоді ми вже розбирали, як будем добиратися до місця.

Враження різні - з одного боку хороший підбір музики, класні позитивні люди. В Луцьку нам постійно допомагали, підвезли до території фестивалю чужі люди, це дуже приємно. Але не дуже зрозуміла концепція безалкогольного фесту. Для нас неприємно, коли хтось дуже напивається, але інколи теж хочеться випити пива, розслабитись ввечері.

Організація Бандерштату в плані часу, коли виступають гурти, - залізна. Однак є дрібні нюанси, наприклад, нема, де сокири позичити. Хотілося б мати чайника, щоб залити собі якусь кашу чи чай. Такі речі на багатьох фестивалях є. На Бандерштаті це якось не врахували.

У вільний час ми гуляли по Луцьку, особливо вночі, коли стає прохолодніше. Купалися в річці, знайомились тут з людьми, палили вогнище. Підіймалися рано, бо сонце починало припікати уже о 7-8 годині і в наметі ставало душно.Валентин (Рівненська обл.)

Про фестиваль дізнався від свого друга, який тут уже вшосте. Мені все тут подобається – і музика, і спортивні розваги, і природа. Навіть якщо грає музика, яку я не слухаю, вона все одно мені цікава. Дещо зіпсували настрій неприємності з їжею - купили вчора з другом м'ясні страви, а вони були несвіжі. Кажуть, змінилася локація фесту. Тут гарно, просторо, масштабно.

Мій товариш, досвідчений фестивальник, каже, що тут ще крутіше, ніж на іподромі. На його думку, з усіх минулорічних фестивалів, це, напевно, найкраща локація. Зранку проходить і футбол, і волейбол, і йога. А ми ще й перше місце зайняли з волейболу серед фестивальних команд. На наступний рік плануємо вже з більшою компанією відвідати Бандерштат.

Також прогулялися містом, гарне дуже.Катя (м. Суми)

Відвідати Бандерштат порадила подруга, яка сама була в минулому році на ньому. Вона розповіла про це з таким ентузіазмом, що я теж вирішила долучитися до цього фестивалю.

Мені імпонує його ідея «без алкоголю». Я їхала насправді за музикою, але додатково за ту ж вартість отримала й гутірки. Дуже сподобалося, неймовірні спікери, які мене вмотивували, підказали, що мені робити далі по житті, це було реально дуже круто. Найбільше припав мені до душі П. Шеремета. Згідна з ним, що варто починати з себе, не потрібно чекати на владу чи інших осіб. Вчора також був цікавий політолог М. Давидюк.

Звичайно, музична частина також сподобалася. До речі, ще є нічні кінопокази. Я була присутня не на всіх, але потрапила якраз тоді, коли розповідали про військових, які потрапили в зону АТО. Було цікаво послухати їхню історію боротьби, як саме вони туди потрапили, чому наважились, що їх мотивувало. Ніяких значних мінусів фесту я не помітила. Можливо, з організацією і були якісь проблеми, але я розумію наскільки важко створити захід такого рівня.

Ходила в місто на екскурсію і мені дуже сподобалося. Базар теж, це колорит того місця (сміється, - ред). Я тут зустріла багато нових друзів з різних міст, у кожного своя історія та особливості, це дуже класно. Дякую організаторам і місту Луцьк за гостинну зустріч.Даша (Хмельницька обл.)

Я не планувала спочатку їхати, але мене взяла сестра, у неї не було компанії. Перші враження – що так багато всього, в тому числі і людей. Всі такі дружні, дуже круто. Все чудово, велика територія, є де розміститись, поблизу річка, де можна освіжитись, бо сонце пекло нестерпно.

Я більше знаходилась біля сцен та наметів з їжею. Це так смаааачно!Богдан (Тернопільська обл.) і Роман (Львів)

Богдан: Я давно чув про Бандерштат, але завжди якось не було можливості і фінансів поїхати. Цього разу знайшов і час, і гроші, щоб приїхати і відпочити заради цієї чудової атмосфери, про яку я чув. Це виправдано, я дуже задоволений.

Якихось значних недоліків фестивалю, щоб я міг дати зауваження немає, все ніби нормально. Адекватні ціни для того, щоб проживати, поруч місто. Графік фесту настільки насичений, що все спробувати то три дні і не вистачить. Вчора ми не встигли на майстер-клас з в'язання паракордових браслетів. Це ж класно, такий сувенірчик собі привезти маленький!

Власне, на фестивалі є що робити з самого ранку. Сьогодні гуляли Луцьком, сподобалося.. Однозначно вразив художній музей на території замку. Ми зайшли, бачимо класні картини і тут починає грати музика. Ми там просиділи півтори години, слухали, як грає дівчина на піаніно.

Роман: Про фестиваль дізнався від товариша. Мені дуже імпонує, що фест безалкогольний, що тут пропагується спорт. Ми ходили на йогу, купалися, це круто. А щодо мосту, то ми з Богданом офіцери запасу, мали з тим справу. Очікували, що можуть бути військові машини чи металевий міст, а тут трохи картинка “очікування і реальність”. Мені здається, тут взагалі проситься постійний міст, але його поки немає, тому як уже є…

Графік Бандерштату справді насичений, скрізь не встигаємо, але це і круто. Ще б дерев тут насадити, було б гарно.Іра (Львів)

Про Бандерштат дізнались з інтернету і вирішили одразу приїхати. Подобається наявність поблизу річки, репертуар музичної сцени, а от погода — ні.

Є проблема з кількістю і розташуванням туалетів — їх занадто мало і вони всі в одному місці, далеченько йти, наприклад, з тихої сцени.
Протягом трьох днів купалися, ходили в зоопарк, на майстер-класи не потрапили. Якщо туалетів побільшає на наступнйи рік, тоді приїдемо ще (посміхається).***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Коментарі

«Малиш» Вадим

Я дуже радий що так багато

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter