Піца з цементом, смердюча риба та відеокамера у примірочній: як «ревізували» луцький «Там-там»

16 Листопада 2016
У квітні цього року луцькі заклади особливо чепурилися, адже до міста завітав «Ревізор». Перевірили столичні «ревізори» і найбільший супермаркет у Луцьку – гіпермаркет «Там-там».

Результати зйомок нещодавно продемонстрували на «Новому каналі».

Нагадаємо, відзнаку отримав готель «Україна», який вразив своїм рум-сервісом за 15 хвилин.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК ГОТЕЛЬ «УКРАЇНА» У ЛУЦЬКУ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ «РЕВІЗОРА»: ТЕ, ЩО НЕ ВВІЙШЛО В ЕФІР

А ось їдальня «Берізка», яка працює в Луцьку більше півстоліття, неприємно вразила брудом та безладом на кухні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЧОМУ ВЕДУЧИЙ «РЕВІЗОРА» ВИПЛЮНУВ КОТЛЕТУ З ЛУЦЬКОЇ ЇДАЛЬНІ

В одному з найпопулярніших супермаркетів ведучий Вадим Абрамов звернув увагу працівників на наявність, точніше відсутність, стікерів із датами та станом власних робочих місць.

«Чистота в «Там-тамі» - дуже середня, трапляється і пил, і бруд, і ржавщина», - зауважив ведучий.

Особливо його вразив стан бляшок для випікання хліба, які були старі, чорні та брудні.
За суперпропозицією у гіпермаркеті продавалася заморожена риба, яка мала непривабливий вигляд та смерділа, що підтвердили і покупці. Акційну рибу Абрамов назвав не суперпропозицією, а суперзвалкою, а живу рибу в нечищеному акваріумі – «живими мерцями».

[caption]
Запах риби покупцям не сподобався[/caption]


По-справжньому обурив команду проекту факт наявності відеокамери, у «поле зору» якої потрапляє примірочна. Не найприємніше відчуття – переодягатися, знаючи, що за тобою спостерігають.

Експерт Наталія Кудряшова назбирала по «Там-таму» повний візок «прострочки», а також її обурив відділ, де продавався дитячий одяг.
«Це просто хамське відношення до дітей!», - сказала Наталія Кудряшова.

[caption]
Непродовольчі товари повинні продаватися в запакованому вигляді[/caption]

«У «Там-тамі» - все, як в житті: є хороше, а є погане, але поганого поки - забагато», - резюмував «Ревізор».Віддуватися за «фейли» гіпермаркету довелося комерційному директору мережі гіпермаркетів «Там-там» Ігореві Кравцю, якого запросили на пост-шоу «Страсті по Ревізору». У процесі обговорення експерти назвали його некомпетентним. Був і позитивний момент в роботі луцького гіпермаркету, який виокремив його серед інших подібних закладів в Україні. Який – дивіться у відео.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter