Назвали повний лайн-ап масштабного фестивалю ​«КНЯЖИЙ»

12 Серпня 2017
«КНЯЖИЙ» озвучує музичну сцену фестивалю.

19-20 серпня на території села Заріччя, що поблизу міста Володимир-Волинський, відбудеться історично-культурний фестиваль «Княжий».

Фестиваль покликаний популяризувати місто, підвищити його туристичну привабливість та максимально відновити дух середньовіччя.
Упродовж двох днів музичну складову фестивалю представлятимуть 10 відомих українських гуртів.

Так, у суботу, 19 серпня, на головній сцені виступатимуть гурти «Роялькіт», «GG Гуляйгород», «Irdorath», «Joryj Kloc». Хедлайнером дня стане український гурт «КАРНА».

У недільній програмі – концерти гуртів: «Цвях», «Воанергес», «Чумацький шлях», «Фіолет». Під вечір гостей фестивалю розважатиме гурт «Тартак».Нагадаємо: «Княжий» має символічну вартість входу на фестиваль у 20-ть гривень на 2 дні. Придбати так званий квиток-браслет можна при вході на територію заходу. У разі чого, якщо браслет пошкодиться, він стає недійсним. Фестиваль проводиться виключно у безалкогольному форматі, на території заходу працюватиме охорона, яка дивитиметься за порядком та безпекою.

Музика, театралізовані дійства, історичні реконструкції, літературна сцена, гутірки, екскурсії стародавнім Володимиром-Волинським, дитяче містечко, ярмарки ремесел та вуличної їжі, майстер-класи народних майстрів, покази модного одягу в етностилі, кінний театр та багато іншого цікавого – все це буде на фестивалі «КНЯЖИЙ».

Детальніше про lineup фестивалю «КНЯЖИЙ» на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter