Маленькі лучани знімають фільм про «Алісу»

18 Березня 2016
Текст: Ольга ПАВЛІЮК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Влітку творчій STUDIO N.Zh. виповниться три роки. Перший концерт юні артисти дали на День захисту дітей – 1 червня 2013 року, і з того часу репертуар поповнився немалою кількістю постановок: «Аліса в країні Чудес», «Долина ельфів», «Снігова королева», «Різдво в Парижі», «Казки Олє Лукоє», «Лускунчик».

У спектаклях грають діти – наразі студія нараховує близько 25 вихованців. Проте їхні вистави навіть близько не можна ставити в ряд із шкільною самодіяльністю – і грою, й костюмами та гримом студія легко могла б претендувати на звання професійного театру.

«Таблоїд Волині» напросився на зйомки телепрограми «Та сама Аліса», щоб поспілкуватися з юними акторами та керівником студії – Наталією Журавльовою.

«Усі творчі проекти відбуваються в рамках благодійного проекту «Творчість заради життя», заснованого Волинською обласною бібліотекою для юнацтва та нашою студією, – розповіла пані Наталія. – Наші вистави – благодійні, їхньою метою є допомога тяжкохворим дітям, збір коштів для дітей, які знаходяться в онкогематологічному диспансері Волинської обласної клінічної лікарні».

[caption]
Творча студія Наталії Журавльової працює вже три роки[/caption]

Вистава «Аліса в країні чудес» була першим проектом студії, і вихованцям відразу вдалося вразити глядачів акторським вмінням та яскравими образами. Зараз разом із Волинським телебаченням діти працюють телевізійною версією казки – знімають передачу «Та сама Аліса».

Окрім власне епізодів із твору, в програмі розкажуть про історію написання казок «Аліса в країні Чудес» та «Аліса в Заздзеркаллі». До речі, в телепроекті «Та сама Аліса» задіяний не тільки колектив STUDIO N.Zh., а й зразковий ансамбль танцю «Первоцвіт» Маяківської дитячої музичної школи.

[caption]
Студія зараз працює над екранізацією «Аліси»[/caption]

Учениця 5 класу Євгенія Михальчук в «Алісі» грає роль «Червової королеви». У студії займається лише рік, а уже давала аж вісім інтерв’ю!

[caption]
Червона королева – Євгенія Михальчук[/caption]

13-річна Софія Цимбалюк у студії – від її початку. Розповіла «Таблоїду Волині», що всередині творчої сімейки дуже дружня атмосфера: «Ми п’ємо чай, веселимося, граємо ігри. Займатися в студії – одне задоволення!»

[caption]
Гусінь – Софія Цимбалюк[/caption]

11-річна школярка Аня Скуба грає роль Шаленого зайця. Дівчинка каже, що доводилося грати більш «злі ролі», наприклад, Злу розбійницю, Злу принцесу. «Мені подобаються «добрі ролі» , хочу зіграти роль «Доброї принцеси, яка тільки моментами буває зла», – зізнається юна акторка.

[caption]
Шалений заєць – Аня Скуба[/caption]

Назар Конопельнюк, який грає Капелюшника, розповів, що мріє про багато різних ролей, але найбільше він хоче зіграти Шерлока Хомса!

[caption]
Капелюшник – Назар Конопельнюк[/caption]

Наймолодша учасниця вистави – п’ятирічна Аня Адамчук грає головну роль – Найменшої Аліси. Дівчинка дуже радіє з того, що потрапила до Наталі Журавльової, знайшла багато друзів, а в майбутньому мріє про роль «принцеси Софії».

[caption]
Найменша Аліса – Аня Адамчук[/caption]

[caption]
Чеширський кіт Савелій Закуштуй[/caption]

[caption]
Велика Аліса – Настя Лєгостаєва[/caption]

[caption]
Білий король – Гліб Адамчук, Біла королева – Олександра Сліпчук[/caption]

[caption]
Мишка-сонько – Софія Павлова[/caption]

«Талант та щирість дітей – це те, чим я не припиняю захоплюватись, дивлячись на своїх пташенят, – так ніжно відгукується Наталія Журавльова про вихованців. – Я говорила і буду повторювати: надзвичайно люблю їх, і дякую за те, що вони у мене є!».

[caption]
Наталія Журавльова – керівник творчої студії[/caption]

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Але круто!

Мда

Ідіотизм зашкалює

Мирослава

Ви про що?Це просто чудова

???

В чому саме зашкалює?

Олеся

І мені теж дуже цікаво про що

Театрал

Наші майбутні зірки! Молодці,

Лучанка

Ця маячня нікому не потрібна

Анонім

Жаба давить?

Потрібний

Примітивно мислите, лучанко.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter