Луцька викладачка показала, як танцює тверк. ВІДЕО

18 Березня 2020

Луцька художниця та викладачка однієї з художніх студій Альона Касянчук рік тому відкрила для себе нове хобі – тверк. Про те, чому не вважає цей танець чимось вульгарним, дівчина розповіла у своєму інстаграмі.

«Кажуть що twerk це не танець, але для мене все навпаки. Можливо, якщо весь час тільки трясти попою, це так і було б. Але якщо добавити декілька рухів, то тряски перетворяться в шикарний танець. Багато хто, переглянувши це відео, подумають, як можна ось так вийти танцювати майже гола. Але я не вважаю у цьому щось поганого. Для мене це спорт. Для мене це мистецтво. А я творча людина!»Кілька днів тому вона взяла участь у танцювальному конкурсі, який організувала її тренерка Леся Соломіна.

«Декілька слів хочу сказати саме про цей виступ. Він не є бездоганним, хвилювання далися в знаки. Але я пишаюся тим, що це був мій перший конкурс і перший виступ перед публікою! Сьогодні день, коли я повірила в себе, повірила в те, що я все ж таки не погано танцюю, поборола страх перед публікою. Друге місце! Тепер я точно знаю що рухаюсь в правильному напрямку!», – поділилася художниця.

ажуть що twerk це не танець." Але для мене все навпаки. Можливо якщо весь час тільки трясти попою це так і було б. Але,якщо добавити декілька рухів то тряски перетворяться в шикарний танець. Декілька слів хочу сказати саме про цей цей виступ. Він не є бездоганним, хвилювання далися в знаки. Але я пишаюся тим, що це був мій перший конкурс і перший виступ перед публікою!!! Для участі потрібно було вибрати музику, поставити танець, придумати костюм!. Найважче було хіх вибір пісні) день і ніч слухала пісні, пробувала щось поставити але все було не те і не так. Напевно під пісень 5 починала танцювати

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter