Луцький гурт розповів про вердикт суддів на «Х-Факторі»

02 Листопада 2016
Луцький гурт «One Light Inside», який цього сезону пробував підкорити сцену українського «Х-Фактора», розповів про враження від участі у кастингах відомого вокального шоу.

Хлопці успішно пройшли перший відбірковий тур, Як розповіли хлопці ведучій Оксані Марченко, прийшли на «Х-фактор», аби поділитися власним світлом й нарешті довести рідним, що музика – не просто дитячі забавки, а сенс життя. Композиція просто підірвала зал, та отримала схвальні відгуки у членів журі.

Зіркові судді відзначили професійність виконавців та похвалили хлопців за дійсно якісну музику.

Лучани дійшли майже до прямих ефірів, однак на одному з останніх відбіркових етапів поступилися місцем іншим конкурсантам.

Як розповів вокаліст гурту Валентин Мушинський, у фінальних випробуваннях гурт виконував пісні Скрябіна та гурту «Машина времени».

«Ви обов’язково станете світовою командою, але не на «Х-Факторі», – прокоментувала виступи хлопців Юлія Саніна.

Лучани задоволені своєю участю у кастингу, адже отримали гарний досвід та нові знайомства. Зараз вони підтримують учасників гурту «Mountain Breeze», з якими встигли потоваришувати за час відбіркових етапів.

Валентин розповів, що найбільше учасникам гурту хотілося б попрацювати у команді Костянтина Меладзе, адже він – досвідчений продюсер, який може дати чимало перспектив для розвитку.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter