Глузувала і називала сатаністом: відомий артист пригадав, як Марченко принижувала його на талант-шоу

16 Квітня 2022

Український співак Костя Бочаров, відомий як MELOVIN, пригадав, як Оксана Марченко висміювала його на одному з талант-шоу, де була ведучою, а він брав участь.

Поділитися правдою виконавця підштовхнула нещодавня промова Марченко з закликом звільнити її чоловіка, кума Путіна і нардепа Віктора Медведчука, якого затримала СБУ, – розповідає ТСН.

MELOVIN зізнався, що Марченко доводила його до сліз, висміювала його образ і називала сатанистом:

«Оксано, ні…. навіть не намагайтеся. А колись, далекого 2015 року, образ м'якої та душевної ведучої, яка підтримувала кожного учасника за лаштунками шоу "Ікс Фактор", був повністю зруйнований для мене та всіх моїх друзів, які тоді були поруч у групі підтримки. Насмішки з боку, жартування та уїдливі коментарі щодо моєї зовнішності — лінзи, татуювання… мене назвали сатаністом і що я не від Бога. У присутності всіх моїх друзів почали відчитувати, як свою власну дитину», – пригадав артист.

Втім, зізнається MELOVIN, образ у нього на Марченко нема. Ба більше, вони завжди вітали одне одного зі святами навіть після шоу. Однак співак зрозумів, що собою Марченко являє:

«Просто, лише зараз у мене нарешті склався пазл акторки без "Оскара". Колись обіймаючи діток, зараз сидіти і спостерігати, як на твоїй землі їх безжально вбиває кум. Ось тепер, гадаю, з'явиться реальна можливість стати паломницею, не вмикаючи камери», – сказав MELOVIN.

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter