Луцький ді-джей розповів, як відривався на «Tomorrowland»

28 Липня 2016
Текст: Олександр КОХАНЮК

«Tomorrowland» – грандіозний фестиваль електронної музики, який із 2005 року відбувається у бельгійському місті Бум. Цього року проходив з 22 по 24 липня. Фест вважається наймасштабнішим дійством Європи такого спрямування.

Побувати на «Tomorrowland» пощастило й луцькому ді-джею Сергію Карпюку («Dustin»). Завдяки торговій марці «Bud», яка організовувала конкурс «Люди Tomorrowland», Сергію поталанило виграти квитки. Нещодавно «Dustin» повернувся із Бельгії, тож «Таблоїд Волині» поспішив розпитати хлопця, як там і що.

[caption]
Сергій Карпюк опинився у числі чотирьох переможців конкурсу[/caption]

– Як багато було учасників конкурсу?

– Наскільки мені відомо, то учасників було близько 1500 зі всієї України. На виграш взагалі мало розрахував. Та й на момент розіграшу вже й встиг забути про те, що реєструвався. Так що сам момент виграшу став вдвічі несподіваним.



– Чого очікували від «Tomorrowland»?

– Дещо скептично був налаштований спочатку. Адже знав, що на «Tomorrowland» здебільшого звучить електронна мейнстрим-музика, а я прихильник чогось більш андеграундного. Проте, був приємно здивований кількістю тематичних сцен, на яких знайшов свою музику. Всього сцен було 16. Траплялись такі випадки, коли одночасно на двох протилежних кінцях фестивалю виступали мої улюблені ді-джеї і було дуже важко вирішити кого слухати. Крім того, навіть мейнстрим-сцени здивували неймовірним звуком та світловим шоу. Тому мій скептицизм згас вже в перший день.



– На виступ яких ді-джеїв чекали?

– Nastia, Jamie Jones, Paul Kalkbrenner, Patrick Topping, Solomun, The Martinez Brothers, Sven Vath, цей список можна продовжувати довго.



– Яка атмосфера панувала на фестивалі і наскільки різноманітними були національності?

Бачив прапори напевно усіх країн світу. Окремо треба сказати, що зустрів дуже багато українців. З усіма фотографувались, обіймались, ділились враженнями і порадами. Атмосфера була просто нереально доброзичлива. Попри те, що багато відвідувачів постійно вживали алкоголь, найчастіше слово, яке чулось звідусіль, – «Sorry». Я не бачив абсолютно жодного конфлікту чи ворожо налаштованих людей. Це дуже впадало в око в порівнянні зі схожими заходами в Україні.



– Ні один фестиваль в Україні так не організовує проживання для своїх учасників. Що скажете з цього приводу?

– Клієнтоорієнтованість в організаторів фестивалю відображалась у всьому. Починаючи від розетки у наметі й закінчуючи безкоштовними закусками та водою в аеропорту за 35 км від «Tomorrowland». Напевно, тому фестиваль займає лідерські позиції в світі за параметрами відвідуваності, обороту і т.д.

[caption]
У таких наметах жили «фестивальники»[/caption]


– Що можете сказати про декорації?

– Це просто титанічна робота! Здавалось, що на подібні роботи потрібно витратити як мінімум рік часу. Більшість з нас вважали, що маса споруд навіть не розбирається і чекає наступного фестивалю через рік. Проте, зустріли одного львівського хлопчину, який працював волонтером на фестивалі, він розказав, що це не так. Усі декорації монтуються за два тижні до заходу. Просто неймовірно!



– «Tomorrowland» – це маленьке життя. Як він вплинув на Вас? Чи відчуваєте ностальгію?

– «Tomorrowland» – це справжня країна з окремою історією, традиціями та жителями. Побувавши там один раз, ти проймаєшся наскрізь і вже ніколи не забудеш цей досвід. Певний елемент ностальгії в мені звичайно залишився. Але більше, все таки, натхнення і бажання організувати хоча б щось схоже у нас. Благо маю можливість і команду, з якою зможемо втілити кілька ідей на «Lutsk Food Fest», хоч і формати дещо різні.



– Чи були якісь смішні моменти на фестивалі?

– Кумедний момент трапився з товаришем з нашої групи. Він йшов по фестивалю з жовто-блакитним прапором, коли до нього підійшло кілька хлопчин і запитали: «Where are you from?» Він відповів: «Ukraine!» На що почув у відповідь: «This f***ing country, really?». Дещо «випавши в осад» запитав: «Why f***ing? Where are you from?» – «I am from Khmelnitskiy!». Пізніше було багато сміху і обіймів.


















1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter