Луцькі «Diamond Stars» зняли нове відео

28 Серпня 2016
Луцька команда черлідерів «Diamond Stars» зняла нове запальне відео формату тайм-аут. Він передбачає, що група підтримки має за хвилину перерви вибігти, затанцювати і звільнити поле.

Локацією для танцю вибрали район авторинку, де нещодавно пройшов графіті-фестиваль «Алярм». Операторська робота та монтаж Назара Дубини. Хореографічною частиною традиційно займалась керівниця студії Анна Рекретюк. До слова, номер входить до програми для суперліги баскетболу.

Читати також: У Луцьку з'явилось більше 30 нових графіті

«Танець у такому собі хіп-хоповому стилі. Ми весь минулий сезон з ним виступали, а на новий готуємо вже й нову програму. То ж щоб «дати йому нове життя» – зняли відео. Танцюють всі «даймондстарсики», хто на той момент був в Луцьку: Даша Єльцова, Іванка Шульган, Яна Жук, Віка Гашимова, Юля Поліщук, Маша Афоніна, Настя Коропись, ну і я, – розповідає Анна Рекретюк. – Частина цих дівчат танцює у нас в шоу-балеті, частина – у команді черлідерів, ну і половина з них всіх – і там, і там».

Хореограф зізналася, що цей танець на іграх «Волиньбаскету» особливо полюбили оператор і фотограф, тож першу частину вже навіть підтанцьовували.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Михаил

Как на школьном отчетном

Вася

Село і люди...

Л.

Даааааа !!!!!! точно так само

Інквізитор

Ефект правильний, він показує

Анна

Придуркі

ольга

Цим дівчатам давно пора на

Анонім

Два притопа, два прихлопа!

Бульбазавр

Мені сподобалось ....

Анно!

Ну для чого окрім себе

Правда

Дуже добре в Україні знають

Відповідь

Тут деякі дівчата не доссягли

Марія

От я не розумію,як можна

Гера

А чому там заздрити???фігурі

точно

На всі 200 % з Вами погоджусь

Я

Мені теж не подобаються

Віктор

Це правда!!!В кожного свій

конструктивний критик

якість відео та монтаж повне

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter