Луцькі танцівниці знялися у «гарячому» відео на незвичній локації

19 Листопада 2019

Танцівниці луцької студії «Diamond Stars» відзняли нове гаряче відео. Цього разу дівчата обрали неординарне місце – комплекс WEST AUTO HUB.

«Ми вже неодноразово згадували, що наша локація ідеально підходить для будь-яких активностей. Зйомка відеороликів – це одне з найцікавіших. Тим паче, коли у кадрі такі чарівні дівчата. Дякуємо, що обрали нас, "Diamond Stars Show!"», – йдеться у дописі на офіційній сторінці компанії у фейсбуці.

До речі, представники компанії неодноразово згадували, що приміщення можна орендувати для будь-яких подій, навіть непов'язаних з автомобільним бізнесом. Це може бути й фотосесія чи відеозйомка, і треніг чи майстер-клас, і, навіть, невеликі спортивні змагання чи корпоративні вечори.

У залі площею 800 м2 можна з комфортом розмістити близько 250 людей. Приміщення у стилі «лофт» можна адаптувати на будь-який смак.

Нагадаємо, що у приміщенні комплексу WEST AUTO HUB вже відбулося багато цікавих подій. Зокрема, Lutsk Fashion Weekend, театральний фестиваль «Мандрівний Вішак», майстер-клас з полірування авто від компанії «Carclean», безліч фотосесій з відомими жінками волині, відеозйомки реклами, промо-роликів і навіть музичного відеокліпу.

Більше інформації про оренду можна отримати за номром телефону: 067 158 86 13.


8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter