Лучан запрошують на шоу краси та магії - Lutsk Fashion Weekend

17 Жовтня 2017

Lutsk Fashion Weekend – це справжнє шоу краси! Покази дизайнерських колекцій, виступи музикантів, танцюристів, fashion-презентації від партнерів. У Lutsk Fashion Weekend братимуть участь такі дизайнери: KUMA ukrainian fashion house, Karol by Kateryna Karol, ПараSolo та інші дизайнери зі Львова, Одеси та Києва.

Лучан запрошують на Lutsk Fashion Weekend.

Неймовірне шоу краси та магії відбудеться 24 листопада.

Родзинкою шоу-програми стане виступ ілюзіоніста Михайла Мітіна з Києва.Довідково: досвід роботи: 7 років (2000 Шоу). Працював особисто для принцеси Монако - Стефанії. Працював особисто для дочки Чарлі Чапліна Джеральдін Чаплін. Член міжнародної асоціації ілюзіоністів IMS. Приз глядацьких симпатій на міжнародному фестивалі ілюзіоністів 2012. Лауреат міжнародного фестивалю ілюзіоністів 2013. Учасник телешоу Україна має талант.

На захід запрошуються блогери, представники найрейтинговіших інтернет порталів, журналісти з газет, глянців та телебачення.

Станьте учасником неймовірного шоу краси та магії на Lutsk Fashion Weekend 24 листопада 2017!

Запрошення можна придбати у касах кіно комплексу MULTIPLEX, що на 1-му поверсі РЦ «Промінь» або замовити за номером +380 (97) 273 99 29 та 050 556 46 01.

Офіційний партнер заходу – Fragolino Novellina.Довідково: Lutsk Fashion Weekend був заснований 10 червня 2016 року для популяризації української моди. Ідейним натхненником є Анна Тріль — власниця агентства моделей Grace Model House. Протягом року було організовано чотири Lutsk Fashion Weekend, які відвідало понад 2 500 людей. Серед дизайнерів, котрі представляли свої колекції, були як дебютанти — Z. T.(ZhannaTril), KUMA, VIDEI, ShatoHomewear, MarianaKushnirACCESSORIES, так і відомі імена у світі моди — Ruslan Khvastov,Tomashevsky&StorGe, AndreTan, MartaWachholz, Edelvika. Ми плануємо розширяти межі проекту та запрошувати дизайнерів не лише з України.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter