​Лучан запрошують на мистецьке шоу-кейс

23 Листопада 2017
Митці Луцька роблять спробу побудови платформи для взаємодії, пошуку нових шляхів розвитку та спільного вирішення проблем.

26 листопада о 15:00 у РЦ «Промінь» стартує шоу-кейс «ЛуцькArt». Цей захід стане закликом до об’єднання незалежних мистецьких утворень і окремих митців.

Організатори розраховують, що окрім насиченої мистецької програми відбудеться спілкування митців, меценатів, представників влади та громади про розвиток незалежного сегменту культурно-мистецького життя Луцька.

У програмі візьмуть участь: «CarlosBandos», Мікаель Гюлазян, «CoolBoysBand», «SIBailar», «Лучеськ бенд», Галина Конах, театр «ГаРмИдЕр», дитяча театральна студія «ДогориДриґом», анімаційна студія «Imago», ГО «Рукотвори», художниця Марічка Островська та інші.

Захід носить не комерційний характер та відбувається в рамках проекту ярмарок громадських ініціатив від громадської спілки «Громадські ініціативи України» та громадської організації «Принцип» за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED), США.

Вхід вільний. 4 поверх , РЦ «Промінь».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter