​Ігор Кондратюк розповів, чому хіти Діми Монатика співати не можна

11 Січня 2018
У 2016 році співак із Луцька Дмитро Монатик отримав титул найкращого співака України, а цьогоріч став переможцем у номінації «Танцювальний трек року».

Професійним поглядом на творчість MONATIK поділився продюсер Ігор Кондратюк.

В інтерв’ю з Главкомом він розповів, що цього року за звання кращого могли б змагатися троє: Барських, Монатік і Винник.

«Хтось дуже добре написав, що в основній номінації було троє співаків: Барських, Монатік і Винник. Але єдиний з них, хто вміє співати, це Винник. Ну, в тому сенсі, що вокальні дані Макса Барських і Діми Монатіка слабші. Але співак - це ж не тільки голос. Якби було так, то у нас би консерваторські люди були скрізь».Крім цього, Кондратюк пояснив, кому віддав би премію та чому хіти відомого лучанина не можна співати.

«Премію «Співак року» я би поділив між Максом Барських та Олегом Винником. Їхні хіти співати можна. Хіти Монатіка співати не можна. Монатік – все-таки танцювальний геній року. І не лише цього, бо зараз вже й близько немає когось. Він переплюнув Ваню Дорна. Дорн трошки перехитрив себе. Я це оцінюю як ведучий народної передачі. Його творчість зараз не така зрозуміла, як творчість Монатіка. Особисто я Дорну казав, що я його музику не зовсім розумію. Ну, вибачте, мені забагато років для того, щоб я тішився від Дорна і входив в екстаз від його музики».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter