Як луцькі енергійні інтелектуали змагалися в новій локації. ФОТО

12 Червня 2019

Відбулася перша в нашому місті інтелектуальна гра «Ґік Ґеймз». Яскравий та веселий захід з нотками гумору, складними завданнями, які легко вирішувати в команді та після смачного коктейлю, та чимало нової інформації.

Інтелектуально-розважальне шоу «Ґік Ґеймз» відбулося у George's club, що у РЦ «Промінь» та зібрало величезну кількість охочих показати свої мізки.

Команди від 4 до 9 людей виконували завдання, покладаючись не лише на інтелектуальний багаж, а й на кмітливість, інтуїцію та гумор.

Організатор гри Святослав Степанчук поділився з «Таблоїдом Волині» враженнями.

«Колись така гра відбувалася на проекті «Фабрика ведучих». Мене це надихнуло. В Луцьку є чимало розумних та цікавих людей які постійно розвиваються. Подібні квізи – це можливість розважатися і при тому розвиватися. Луцьк – третє місто в Україні, де є «Ґік Ґеймз». І хоч в першій грі трапилися технічні неполадки, але у нас найкраща аудиторія й попри це було весело та цікаво», – розказав Святослав.

Учасники «Ґік Ґеймз» говорять, що це щось нове для Луцька. Концепція гри дозволяє багато спілкуватися і знайомитися. Схвально відгукуються і про ініціативу організаторів зібрати команду для тих, хто має бажання, але не має однодумців. Приходять на гру не для перемоги, а насамперед по враження, ними й діляться.

«Я на такій грі вперше. Набридає просто сидіти в пабах, а тут окрім того, що можна випити пива, можна ще й поспілкуватися з друзями і подумати над питаннями. До речі, думав, що завдання будуть на логіку, але було дуже багато загальних питань щодо культури, літератури, музики», – каже Владислав Кардаш.

Окрім каверзних запитань, були і смачні напої, і … танці. Розважав гостей шоу-балет «Реверанс».

Це не остання гра в Луцьку, адже учасники команд в один голос стверджують, що прийдуть знову.

«Ця гра цікава, запитання були для мене досить легкими. Я вже не вперше беру участь в подібних квізах. Хочу сказати, що «Ґік Ґеймз» мають перспективи, тому я хочу прийти сюди вдруге, щоб побачити, як розвивається квіз», – підсумував Павло Луцака, один з гравців.

А «Таблоїд Волині» обов’язково розкаже про нові «Ґік Ґеймз».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Коментарі

зоря

а коли можна приходити ? о котрій розпочинається гра?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter