Бібой з Луцька станцював на території заводу. ВІДЕО

20 Липня 2020

Михайло Цвєтков – відомий у Луцьку бібой, тобто танцівник брейку. Нещодавно він виконав запальний танець на території заводу «Zeman».

Відео розмістили на інстаграм-сторінці танцювальної школи «Iron City Breaking School», додавши до нього коротку інформацію про створення та розвиток заводу.

На тлі індустріальних пейзажів та старих бірюзових стін танцівник виконує ритмічні рухи та насолоджується тим, що відбувається довкола.

Луцьк. #Луцьк #Lutsk #архітектура #art #architecture #Zeman #Земан #Ironcity @ironcitygear @ironcitydance На відео: Misha Tsvetkof Музика: @aromoman Монтаж : @andre.ironcity . Локація: Луцька пивоварня «ZEMAN», (вул. Винниченка, 69). Будівля побудована в стилі модерн у 1908 р. Історія: Волинський пивовар, чех Вацлав Земан після пожежі на першій пивоварні у 1906 р., за кілька років звів нову пивоварню. На фасаді головної будівлі є дата «1908» та iнiцiали власника «V.J.Z». З 1913 р. завод працював на повну потужнiсть. Вже 100 років тому Земан виробляв пиво найкращої якості. Пиво Земана експортувалося за кордон, зокрема, у Францiю. До того відомо, що на Волинь родина Земанів переїхали із Чехії у 1869 р. Голова сім’ї Йозеф Земан був пивоваром, а його син Вацлав продовжив традиції. Першу броварню в Луцьку Земани збудували у 1888 р. Вона знаходилась на Красному. Джерело: www.zeman.ua/ P.S. Дуже цікаве співпадіння президент Чехії на данний момент також на призвіще Земан!!!

Допис, поширений Iron City Dance Academy (@ironcitydance)

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter