Лучанин переміг на європейському танцювальному конкурсі

25 Липня 2016
Лучанин Андрій Слайковський отримав став кращим соло-танцюристом на європейському конкурсі «Break the floor». Хлопець гідно представив Україну, показавши закордонним колегам цікавий луцький стиль брейкдансу.

Серед учасників змагання були представники Італії, Болгарії, Хорватії, Польщі, Німеччини, Австрії, Голландії.

Журі оцінювали стиль, музикальність, оригінальність танцю, техніку, характер, вміння відповідати опоненту , плавний потік рухів, використання базових рухів у їх правильній формі і вміння їх змінювати, не втрачаючи сутність брейку.

– Я просто їхав, бо хотів відвідати Європу та показати наш луцький стиль. Оскільки break dance – це не спорт, то я не ставив за мету перемогти. Це – мистецтво, тому ти їдеш показувати свою картину або свою музику, яку ти малював і створював, і яку багато разів перероблював і виправляв протягом багатьох років, – розповідає Андрій.

Андрій Слайковський є не лише талановитим танцюристом, а й засновником бренду вуличного одягу «Iron Сity». Він неодноразово виступав закордоном та навіть викладав break dance у Пекіні. Окрім того, хлопець має власну школу брейкдансу для дітей «Іron city dance school», яка діє при клубі «Сучасник» і спортивно-оздоровчому центрі «Diamond».
Читати також: ​ЛУЧАНИН ВИКЛАДАВ БРЕЙК-ДАНС У ПЕКІНІ***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Джек сон

Красень! Так тримати, Андрію!

Diamond

Вітаємо!!!

ХРИСТИНА

МОЛОДЕЦЬ! ПРОДОВЖУЙ ІТИ

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter