Відверто про секс: як лікарі з телешоу провели для лучан майстер-клас

07 Жовтня 2018

Текст: Юлія ДЗЬОБИК

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

У суботу, 6 жовтня, у Луцьку анонсували майстер-клас «Інтим у стосунках. Погляд психолога та гінеколога» від відомого лікаря, акушера-гінеколога телепроекту «Я соромлюсь свого тіла» Людмили Шупенюк та психолога багатьох телевізійних проектів Ореста Шупенюка.

В пообідню пору біля дверей Палацу культури, де має відбуватися зустріч, порожньо. Несміливо і тривожно визирає жіночка-вахтерка у синій кофтинці. Перепитує у випадкових перехожих: «То що, буде, не відмінили? Цікаво, на якій машині приїдуть! Дивлюся всі їхні шоу!».

Мужчина збоку (теж працівник Палацу культури) тихенько додає: «Тема така… специфічна. То могли і відмінити». Коли ж дізнаються від організаторів, що зіркове подружжя от-от з’явиться, жіночка починає гарячково і старанно начищати мийним засобом скло на дверях.

Починають збиратися перші відвідувачі заходу. Серед охочих дізнатися більше про інтимні стосунки – переважно зрілі жінки, хоча молоденьких дівчат і юних закоханих пар теж вистачає. Хтось несміливо перепитує, коли початок, хтось каже знайомим у коридорі: «Та в нас проблем там ніяких нема, просто на зірок з телевізора прийшли подивитися…», дехто не соромлячись дістає записник, аби нотувати найважливіше.

Жінки позаду запасаються міцними напоями (чи то для того, аби зігрітися, чи то для хоробрості) і починають налаштовувати подруг і чоловіків на серйозний лад розмови. Ті, що прийшли без другої половинки, протягом шоу знімають відео та записують важливі поради у нотатники і диктофони.

Майстер-клас починається о 15.15, але замість анонсованих 2,5 годин триватиме більше 4-х, бо ж виявиться, що анонімно, через записочки, лучани готові запитувати про найінтимніше і часто найболючіше. Про гінекологічні хвороби, безпліддя, нетривалу ерекцію, маленький розмір члена… І якщо із зали ставлять більше питань до психолога Ореста Шупенюка, то письмово діляться інтимним з гінекологом Людмилою Шупенюк. До слова, пара лікарів у щасливому шлюбі уже 28 років!

Експерти дякують Луцьку за теплий прийом уже вдруге за 2 роки і починають майстер-клас ліричним вступом про стосунки . Далі підходять до того, що за статистикою 30-40% жінок або зовсім не відчувають оргазму або відчувають його дуже рідко і лише 1% жінок звертаються до фахівців. І починають розбиратися, чому так виходить…
Найцікавіші думки та факти із дуже гарячого та важливого майстер-класу збирав для вас «Таблоїд Волині».

***

Цитатник Ореста Шупенюка

У сексуальних проблемах між партнерами 70% психології і лише 30% фізіології. Щоб дійти до сексуальних стосунків, треба мати здорові стосунки взагалі. В нашому житті усе починається з мрії, думки, а потім реалізації її. То чому ж в середині життя, коли вже маємо того, що хоче серце, тіло, мозок і душа, але все одно не відчуваємо повноти щастя?

Що, власне включають у себе щасливі взаємини у парі? Вміння вловити кожному своє щастя, обмінюватися ним, згодом передати щастя дітям. А якщо пара справді щаслива, то всі негаразди може вирішити в ліжку. Головне, аби ці негаразди не виникали саме там.

***

Так, любов передбачає те, що люди будуть займатися нею. Можна все життя любити когось без фізичної складової, але це любов до складеного образу, а не людини. Кохання – це коли вам добре і в кухні, і в ліжку, що в сукупності знову ж створює відчуття щастя.

Мені, наприклад, треба маленькі порції щастя, але постійно, як алкоголіку випивка. А комусь треба одразу водоспад щастя, колосальну дозу дофаміну, яку хтось, як вони думають, має для них створювати. А чи має? Чи не залежить щастя передусім від кожного?

***

Жінка романтична і в 13, і в 23, і в 36, і в 40+, і в 60 без «-». Скільки б чоловік не «вибивав» з неї романтику, скільки б вона не обіцяла, що стане більше практично, менш романтичною, не виходить. Ще в 10-11 років дівчатка починають уявляти свого ідеального обранця, а потім шукають його. Будемо цинічними, з давніх часів все направлене на те, щоб знайти свого самця і продовжити з ним рід. Як думаєте, чому так цінується завжди краса? Бо на психологічному рівні цей критерій дає зрозуміти, що в партнера хороший набір генів, а це дозволить відтворити здорове потомство.

А на практиці за вибір партнера відповідають усі сенсорні системи. Тому нам важливо, як людина виглядає, що говорить і навіть, як пахне. Часто когось ми не сприймаємо, не розуміючи чому, а все може бути через не наш запах.

Так-от, буває таке, що дуже красива дівчина, а весь час сама, тоді як відверто не дуже красива, а чоловіки довкола неї в’ються. У чому справа? Достеменно не знає ніхто, але суть і в енергетиці, і в гармонії з собою, і в навіть не відчутних запахах. Словом, в якийсь момент ти просто розумієш, що це твоя жінка – і все.

***

У 12-19 років чоловіки думають про секс кожні 15 хвилин. Після 40 років – кожні півгодини.

***

Так історично склалося, що чоловік бігав по землі з метою розкинути якомога більше генетичного матеріалу, тому чоловіча полігамія явище доведене і логічне. Але я цілком знаю пари, де справді він з тих чи інших причин любить одну жінку все життя. Бородавка на голові є, ми ж з нею нічого не робимо без показів? От і полігамія просто є собі. І якщо ви станете ідеальною жінкою чоловікові, то проблем з цим не буде.

А що означає ідеальна жінка? У жодному разі це не та, що намагається всіляко задовольнити чоловіка, жертвуючи собою. Треба отримувати задоволення разом, дивитися на нього закохано, показувати, що любиш, і дуже важливо – отримувати взаємну реакцію.

***

Все мистецтво світу і всі гроші світу чоловіки здобувають лише для того, щоб мати цю конкретну жінку. Бо по суті чоловікові нічого не треба. Тільки жінку, і то не для того, щоб було кому підносити тарілку супу, а для самореалізації, для відчуття себе чоловіком. Жіночі завдання незримо більші, вона матір, а чоловіку важливо, де спати, з ким спати, що їсти, мати трохи волі або її ілюзії і відчуття домінантності.

***

99% чоловіків мастурбували хоча б один раз, а 15% проводять за цим заняттям усе життя, навіть маючи партнерку. То для них, знаєте, така перша любов, яку важко відпустити. Якщо раптом застали чоловіка за цим, то не влаштовуйте істерик і не ревнуйте. Це зовсім не означає, що йому з вами погано в ліжку, просто то ще одна його форма отримання задоволення.

***

Якщо ви чудесно живете без оргазму, то не знаєте, як добре було б з ним.

***

Всього 1 відсоток жінок мають аноргазмію, тобто не здатні відчувати оргазм. Я переконаний, що у цьому залі таких нема! Якщо у вас був оргазм, але десь «загубився», то треба разом з партнером пошукати! Якщо ж не було, то так само варто з коханим знайти його вперше.

***

Жіночий оргазм не починається лише в ліжку. На нього впливає емоційна, соціальна, побутова та інші сфери.


***

Чоловіки багато на що здатні, коли відчувають хвилі оргазму довкола жінки.

***

Коли жінка робить макіяж, то піднімає собі самооцінку, а чоловік піднімає самооцінку, коли розповідає десь там іншим чоловікам, що він може по 7 разів закінчити, не виходячи з жінки.

***

Цитатник Людмили Шупенюк

Якось некомфортно почуваюся на сцені театру, говорячи про секс. Але, зрештою, секс – теж мистецтво.

***

Що не дозволяє жінці отримувати задоволення? Стрес, який здатен зруйнувати сексуальну функцію. При чому, це не лише сварки, а невдоволення як від того, що досі не ввімкнули опалення, так і від того, що хтось наступив на ногу в маршрутці.

Впливають запальні процеси у піхві, які, до речі, досить легко проліковуються, болі при статевому акті, що можуть виникати з найрізноманітніших причин з боку різних систем організму, і це треба ретельно обстежувати. Також буває, що справа в неправильно підібраній позиції, тому варто експериментувати.

Недостатнє збудження часто стає причиною відсутності задоволення. Особливо впливає на це небажання, тобто зниження лібідо, що часто пов’язано із гормональними проблемами. Тут варто передусім перевірити гормон щитовидної залози ТТГ та жіночий гормон пролактин. Повірте мені, клімакс у 37 зараз не така вже дивина, тому перевірятися і стежити за гормонами варто.
***

Жінки, які не отримують задоволення, на 50 % частіше хворіють гінекологічними захворюваннями. При чому, тут я маю на увазі задоволення у будь-який спосіб, оскільки чимало жінок чомусь не вважають кліторальний оргазм повноцінним.

***

Гормон пролактин відповідає за сексуальну активність. Особливо багато його утворюється, коли жінка годує грудьми. А ще тоді, коли отримує оргазм. Саме тому вироблення пролактину відповідає в обох випадках за емоційну прив’язаність. Знаєте, так буває в житті, що чоловік ну зовсім погано поводиться з жінкою і в побутовому житті ніякий, а вона його любить і не кидає. Чому? Бо він регулярно стимулює її пролактин, а їй важливо, аби він був поряд і продовжував це робити.

***

День циклу впливає на ерогенні зони жінки. Тому дуже смішно, коли чимало сайтів пропонують чоловікам придбати так звані «карти ерогенних зон». Вони ж будуть різні не лише у різних жінок, а й навіть в однієї і тієї ж, залежно від дуже багатьох причин.

***

Точку G точно вигадала якась дуже розумна жінка! Бо хоч достеменно невідомо, що вона є, але чоловіки з покоління в покоління намагаються її знайти.

***

Овуляція – це день, коли більшість жінок, які не хочуть поки вагітніти, кажуть чоловікам «не можна», бо ймовірність зачати найвища. Але разом з тим, це час, коли у жінки природно виявляється найбільша сексуальна активність!

Ще дуже хочеться додати, що жінкам, які навпаки дуже намагаються завагітніти, не варто тягти з шаленою силою чоловіка в ліжку, бо «саме той сприятливий день». Чоловіки так не можуть. Зачаття дитини має відбуватися в атмосфері кохання і задоволення, а не сексу з конкретною метою.

***

Вчора у мене на прийомі була жінка 39-го року народження. Така в джинсиках, з красивою укладкою. Просила порадити щось дієве для лубрикації. Секс у неї, до речі, 1-2 рази на тиждень, коли заходить у гості старий сусід. Так-от, бажання у жінок може зберігатися до старості, лише з віком треба вирішувати фізіологічні перешкоди для цього. Втім, сучасна медицина пішла так далеко, що все можливо.

***

Сексом «для здоров’я», як його називають в народі, вважається частотність хоча б 2 рази на тиждень.

***

Усі функції організму, від нервової до серцево-судинної системи залежать від сексу.

***

Гімнастика для інтимних м’язів, регулярний секс і не носити важкого – жіночий рецепт молодості та здоров’я.

***

Насамкінець Людмила розповіла про свою 56-річну пацієнтку, яка двічі перенесла рецидиви онкологічного захворювання мозку, ходить з паличкою, але нещодавно зустріла чоловіка і поділилася емоціями щодо того, що у них фантастичний секс.

«Тому я точно переконана, що ні вік, ні хвороби, ні проблеми не можуть зруйнувати інтимне життя, якщо бажання є в обох партнерів! А тепер пропонуємо вам йти додому і переходити від теорії до практики!», – побажала Людмила.

«Усе в нас за великим рахунком складається з шести слів: хочу-не хочу, можу- не можу, буду-не буду . Тому бажаю вам усім, щоб у вашій парі обоє хотіли, могли і були в житті одне одного!», – побажав Орест.

***

Передрук матеріалу без згоди Таблоїда Волині заборонений.

А вже невдовзі читайте у нашому виданні ексклюзивне інтерв’ю з експертами Людмилою та Орестом Шупенюками.


9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter