РанОК: 10 жінок до, під час та після оргазму. ФОТО

28 Січня 2019

Бразильський фотограф Маркос Альберті зачепив глибоку та делікатну тему. Фотомайстер вирішив зламати всі бар’єри та розповісти про жіночу природу сексуальності, пише Big Picture.

Для проекту «O Project» фотограф зняв більше двадцяти жінок до, під час та після сексуальної подорожі, в яку вони вирушали за допомогою вібраторів. Чотири кадри показують повільний або, навпаки, швидкий прогрес та зміну виразу обличчя кожної героїні.Хедшоти вийшли смішні та сексуальні, лишаючи глядачу та самому фотографу лише здогадуватись про те, що відбувається знизу.

Жінки, які взяли участь у фотопроекті, мають різне походження та національність.Головна теза проекту – всі жінки мають право керувати своїм тілом та сексуальністю незалежно від освіти, походження та місця проживання.

Сексуальні права жінок останнім часом викликають чимало суперечок. Організатори проекту сподіваються, що ці фото нададуть цьому питанню новий відтінок, більш легкий та веселий.


«Всім учасницям дуже сподобалися фото, особливо останні, де вони буквально сяють. Ми б хотіли, щоб всі бачили саме останній кадр з неймовірними посмішками. Сподіваємось, що всі, хто побачить наш проект, відчують більшу впевненість в собі, своєму тілі та сексуальності».

9

Коментарі

Губка Боб

Ота смугляночка під каре сама чотка!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter