Успішно!

Мамський блог: секс під час вагітності

Вагітність, власне, і починається із сексу, а тому цей період для жінки – не час відмовлятися від нього, звісно, якщо у вас немає загрози викидня чи це вам категорично заборонив лікар.

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

Сьогодні у мамському блозі мені б хотілося озвучити тему, про яку традиційно не говорять: це секс під час вагітності. На щастя, ми відійшли від казочок про те, що дітей знаходять в капусті або їх приносять лелеки, але тема сексу досі залишається табуйованою. Згідно з дослідженнями, секс для українців перебуває не на першому, не на другому, і навіть не на десятому місці – на жаль, аж на 17-му – після їжі, грошей і походів по магазинах. 

Вагітність, власне, і починається із сексу, а тому цей період для жінки – не час відмовлятися від нього, звісно, якщо у вас немає загрози викидня чи це вам категорично заборонив лікар. Також можна утриматися від сексу хіба на перших 12 тижнях вагітності, коли плід формується і краще закріплюється у вашому тілі. 

Ось кілька аргументів на користь сексу під час вагітності: обіймання, пестощі і любощі підвищують в організми жінки серотонін, який ще називають гормоном щастя, під час вагітності жінки починають відчувати набагато яскравіші оргазми, ніж до вагітності, секс під час вагітності покращує самопочуття жінки. Тож чому відмовляти собі у цьому задоволенні?! 

Не варто думати, що пеніс чоловіка зашкодить плоду, адже він не такий довгий (як би чоловіки собі не лестили), щоб увійти у матку. Також дитина дбайливо захищена навколоплідним пухирем та водами. До того ж, дитина ще не може зрозуміти, що ви займаєтесь сексом, тому такі еротичні ігрища їй аж ніяк не зашкодять. Тим паче, она відчуває ваш хороший настрій. 

Також цілком нормально займатися оральним сексом, щоправда, якщо вас захоче попестити ваш чоловік чи партнер, потурбуйтеся про здоров’я його ротової порожнини, щоб, про всяк випадок не занести інфекцію. 

Обирайте обережні пози. Секс під час вагітності можливий, але бути занадто активними теж не варто. БДСМ-практики і новинки секс-індустрії краще відкласти на потім. Для сексу під час вагітності обирайте ті пози, в яких вам буде зручно, а проникнення буде не максимально глибоким. Приміром, йдеться про різноманітні пози на боку. Уникайте тих поз, де відбувається тиск на живіт, особливо на останніх місяцях вагітності. 

7

Не дивуйтеся, якщо під час інтимних ласк із ваших грудей потече молоко або щось схоже на молоко. Ваш організм перебудовується і, окрім гормону щастя, який виділяється під час сексу, про що йшлося вище, виділяється й інший гормон – пролактин, який і продукує ці молочні «ріки».

Використовуйте лубриканти. Через те, що у вас змінилися гормони, можуть з’явитися трішки неприємні відчуття під час сексу або ж відчуття сухості. Запобігти цьому можуть різноманітні лубриканти. Обирайте ті, що зволожують, або ті, що додають жару стосункам. 

Забудьте про те, що ви збільшилися в об’ємах. Ви – найгарніша жінка на світі, адже ви виношуєте дитину. Тому геть думки про власну некрасивість чи непривабливість. 

Не соромтеся мастурбувати – як ви, та і ваш партнер. Це допоможе вам скинути сексуальну напругу у ті дні, коли вам не хотітиметься сексу, наприклад, у періоди токсикозу. Найголовніше, щоб у парі було розуміння того, що мастурбація – це цілком нормально. 

2

Пам’ятайте про те, що секс під час вагітності – це своєрідне дзеркало партнерських стосунків, показник того, що у пари все «о'кей». Також секс під час вагітності надихатиме жінку на нові звершення, і вона відчуватиме себе коханою, жаданою і чуттєвою. 

До того ж, секс під час вагітності – це своєрідна спортивна підготовка перед пологами. Під час сексу жінка спалює калорії, тренує серце і використовує своєрідні «елементи розтяжки» перед пологами. Секс покращує циркуляцію крові, тренує м’язи матки, що важливо перед пологами та, що чи ненайголовніше для вагітної жінки, знімає стрес. 

Тому бажаю вам гарного сексу під час вагітності!

2

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар